İlgini çekebilir

Ayçe Abana kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 01.01.2017 22:53
Berna Öztürk Kimdir?

Berna Öztürk Kimdir ?

Berna Öztürk Biyografisi

1984 yılında İstanbul'da doğan Berna Öztürk İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sosyoloji mezunudur. Ünlü sanatçı Tarkan'ın bir zamanlar uzun süre birlikte olduğu Bilge Öztürk'ün kardeşi olan Berna Öztürk 16 yaşından bu yana mankenlik ve modellik yapmaktadır. Deli dolu, çılgın karakteriyle tanınan ünlü DJ Berna Öztürk, kiteboard eğitmenliği yapıyor ve bu spor dalında milli sporcu ünvanına sahiptir.

İşte Benim Stilim'e Katıldı

Rengini sürekli değiştirdiği saçları ve farklı tarzı ile ekranlarda olduğu yıllar boyunca dikkat çekmeyi başarmış bir isim olan Berna Öztürk, farklı tarzını sergilemek adına TV 8 ekranlarında yayınlanan moda yarışması İşte Benim Stilim'e katılmıştır.

Nur Yerlitaş ve İvana Sert gibi isimlerin jüri üyeliği yaptığı ancak o dönem jüri koltuğunda Hakan Akkaya ve Neslihan Yargıcı gibi modacıların bulunduğu İşte Benim Stilim adlı programda yarışan Berna Öztürk, yine kendine has tarzı ile beğeni toplamıştır. 

Berna Öztürk Survivor 2017 'de Yarışacak

Çılgın kişiliği ve farklı tarzı ile dikkat çeken DJ Berna Öztürk, Acun Ilıcalı 'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği, ekranların en sevilen yarışma programı olarak gösterilen Survivor'da yarışacak isimlerden biri oldu.

Profesyonel olarak kiteboard sporu ile ilgilenen Berna Öztürk, yarışmada ünlüler takımında yer alıyor. Survivor 2017 Ünlüler takımında yarışacak isimler arasında eski futbolcu Serhat Akın, İlhan Mansız, Seda Demir gibi isimler de yer alıyor. 

Berna Öztürk Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Nur Yerlitaş Kimdir?
Nur Yerlitaş
Modacı
Esra Sönmezer Kimdir?
Esra Sönmezer
Manken
Elif Şadoğlu
Yarışmacı
Deniz Saral
Deniz Saral
Yarışmacı
Melek Özçağan
Melek Özçağan
Yarışmacı
Sema Aydemir Apak
Sema Aydemir Apak
Yarışmacı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir