İlgini çekebilir

Mehmet Baransu kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 27.10.2017 20:34
Berna Canbeldek Kimdir?

Berna Canbeldek Kimdir ?

Berna Canbeldek Biyografisi

TV 8 ekranının yeni yarışması Boxun Yıldızları'nda karşımıza çıkan güzel yarışmacı Berna Canbeldek kimdir?

Berna Canbeldek, 1989 yılında Bursa'da dünyaya gelmiştir. Çocukluğundan beri dansa meraklı olan Berna Canbeldek, dans üzerine eğitimler almış, kendini bu konuda ilerletmiş ve yıllarca dans eğitmeni olarak çalışmıştır.

Berna Canbeldek'in ilk ekrana çıkması yine dans üzerine olmuş, katıldığı Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında dansıyla izleyenleri kendine hayran bırakmıştır.

Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasından sonra Acun Ilıcalı tarafından Survivor yarışmasına da davet edilen Berna Canbeldek, bu yarışmaya ilk katıldığı dönem maalesef talihsiz bir olay yaşamış ve yarışmacılardan Sahra Işık'a attığı tokat nedeniyle Survivor'dan diskalifiye edilmiştir.

Berna Canbeldek, sonrasında Survivor'ın en iyilerinin yarıştığı Survivor All Star yarışmasına da katılan isimlerden biridir.

Survivor'dan sonra ünlenen Berna Canbeldek, yarışmadaki popülerliğini dizilerde ufak rollerde yer alarak devam ettirmiştir.

Berna Canbeldek Boxun Yıldızlarında!

Yapımcılığını yine Acun Ilıcalı'nın üstlendiği ve ünlü isimleri ringe taşıyan Boxun Yıldızları yarışmasına katılan Berna Canbeldek, bu yarışmada Aycan Demirci, Asena, Fulya Keskin, Ramazan Kalyoncu gibi isimlerle birlikte yarışmıştır.

 

Berna Canbeldek Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Nihal Candan Kimdir?
Nihal Candan
Yarışmacı
Serenay Aktaş
Serenay Aktaş
Oyuncu
Göz6 Berna Keklikler Biyografi
Berna Keklikler
Yarışmacı
Fulya Şahin ( Survivor 2017 Fulya )
Fulya Şahin
Yarışmacı
Furkan Kızılay Kimdir?
Furkan Kızılay
Oyuncu
İlhan Mansız Kimdir?
İlhan Mansız
Sporcu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.