İlgini çekebilir

Bayram Toysal kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 06.07.2017 21:46
Berkay Tulumbacı Kimdir?

Berkay Tulumbacı Kimdir ?

Berkay Tulumbacı Biyografisi

Bu yazıda Berkay Tulumbacı kimdir ve biyografisi hakkında detaylı bilgi sunulmaktadır.

Berkay Tulumbacı Kimdir? Tiyatro ve oyunculuk ile iyi bir çıkış yakalayan genç oyuncu Berkay Tulumbacı, 08 Haziran 1991 senesinde Kıbrıs’ta doğmuştur. 2010 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Genç oyuncu aslen Kıbrıslıdır. Berkay Tulumbacı, üniversiteden mezun olduktan sonra oyunculuk ve tiyatro alanındaki yeteneğini geliştirmek ve bu sektörde yeteneğini göstermek adına öncelikle dizi projelerinde yer almıştır.

Günümüzün en değerli, yetenekli tiyatro, sinema oyuncusu olan Tulumbacı, tiyatroda da önemli başarılar elde edip, her sahnede izleyicilerini etkileyen biri olmayı başarmıştır. Berkay Tulumbacı, oyunculuk ve tiyatro alanında, Altan Erkekli gibi iyi oyuncuları örnek aldığını bir röportajında belirtmiştir. Oyunculuğunu severek yaptığını, izleyicilere hissettirmiştir. Günlük hayatta ise, dizi ve filmler dışında kalan zamanlarını, severek yaptığı tiyatro oyunculuğuyla geçirmektedir. İkinci Dereceden İşsizlik Yanığı adlı devlet tiyatrosunda oynamaktadır.

Berkay Tulumbacı Dizileri

Tiyatro ve oyunculuğuyla başarılarından söz ettiren genç oyuncu, Sakarya Fırat ve Kara Ekmek dizisindeki Berkant karakteriyle, oyunculuk kariyerinde yükselmiştir. Şimdilerde 2017 dizilerinden Ateşböceği dizisinde Barbaros karakterini canlandırarak. İzleyiciyi ekran karşısına kilitlemeyi başarmıştır. Sadece dizi projelerinde de değil, film projelerinde de karşımıza çıkmaktadır.

Başarılı oyuncu, sessiz gece adlı kısa filmde oyuncu olarak karşımıza çıkmaktadır. Filmde, sessiz bir gecede dört arkadaşın başına gelenler anlatılmaktadır. Televizyon karşısında izleyicilerin büyük beğenisini kazanan Berkay Tulumbacı, adından söz ettirmeyi başarmış ve kendi izleyici kitlesini oluşturmuştur. Heyecanla beklenen rollerinde izleyicinin gönlünü kazanmıştır.

Berkay Tulumbacı Kimdir ve Filmleri

En son Kara Ekmek dizinde ekranlar karşısına çıkan Berkay Tulumbacı, oynadığı dizilerle adını duyurmuş ve dizilerdeki rolüyle, heyecanla beklenen oyuncu olmayı başarmıştır. Birçok dizide aldığı rolün başarıyla üstesinden gelen genç oyuncu, oynadığı Sessiz Gece adlı kısa filmde, karşımıza çıkmaktadır. Gelen film ve dizi tekliflerinde seçici olan, Barbaros Gürkan, rolüyle karşımıza çıkan, her rolün adamı Berkay Tulumbacı, Ateş Böceği dizisinin dev kadrosunun en kilit karakterlerinden birisini canlandıracaktır. Barbaros’un, rolü büyük olacaktır. Berkay Tulumbacı, dizinin heyecanında, sürükleyiciliğinde önemli rol oynayacak birisidir. Bu yüzden sektörde tercih edilen oyunculuğuyla adım adım yükselmektedir.

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Konservatuvar bölümünden aldığı eğitimle ve dizilerde aldığı önemli roller kendini yetiştirmesine imkan sağlamıştır. 8 Haziran 1991 Kıbrıs doğumlu Türk oyuncu, eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünde almıştır. 2010 yılında Sessiz Gece adlı kısa film ile ilk deneyimini yaşayan genç oyuncu, televizyon dünyasında Kara Ekmek dizi kadrosunda yer almıştır.

Ateşböceği Dizisi Oyuncuları Kimdir

Şimdilerde Ateş Böceği dizisi ile ekranlar karşısına geçen Berkay Tulumbacı, Barbaros Gürkan rolünü canlandırmıştır. 28 yaşında bir mahalle delikanlısı olan Barbaros, ağzı iyi laf yapan, hayalci, kendi yalanına inanan, kolay paranın peşinde bir adam. Aslının ablası Arzu’ya aşık. Barbaros her fırsatta yakında güzel işler yapacağını, Arzu ile güzel bir hayat kuracağını söyleyip dursa da kendisi de bir çıkar yol olmadığının farkında bir karakterdir. Yapımcılığını Mia yapımın üstlendiği bu yeni dizide, Barbaros karakterini canlandıran Tulumbacı, eğlenceli karakteriyle izleyici ekran karşısına bağlamaktadır.

Berkan Tulumbacı Instagram adresi : instagram.com/berkaytulumbaci/

Berkay Tulumbacı Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Çağrı Çıtanak Kimdir?
Çağrı Çıtanak
Oyuncu
Tayra Bahar Kimdir?
Tayra Bahar
Oyuncu
Nilay Deniz Kimdir?
Nilay Deniz
Oyuncu
Derya Alabora Kimdir?
Derya Alabora
Oyuncu
Durul Bazan Kimdir?
Durul Bazan
Oyuncu
Alicia Kapudağ Kimdir?
Alicia Kapudağ
Oyuncu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir