İlgini çekebilir

Kübra Kip kimdir?

Galeri Son Güncellenme: 20.04.2021 22:01

Berfin Nilsu Aktaş Foto Galeri

Berfin Nilsu Aktaş (1)

Berfin Nilsu Aktaş kimdir? Sevgilisi var mı? Kaç yaşında?

Berfin Nilsu Aktaş, 17 Ağustos 1998 yılında Ankara'da doğdu. Yetenek Evi Sanat Akademisinde oyunculuk eğitimleri aldı. Her karakteri canlandırabilecek yeteneğe sahip olduğunu ve bu konuda kararlı olduğunu ifade etmiştir. Çeşitli reklam filmlerinde rol üstlenmiştir. Cornetto, Turkcell, Fuse Tea, Pantene markaların reklamlarında yer almıştır.

Güzel oyuncu Berfin Nilsu Aktaş, Ankara'da bulunan Maydanoz Ajans'ta oyuncu olarak çalışmıştır.  Nurgül Yeşilçay, Hamdi Alkan ve Fırat Parlak'ın jüri koltuğunda yer aldığı Geleceğin Starı adlı yarışma programında merak konusu olmuştur. 

Geleceğin Starı Berfin kimdir?


23 yaşına giren genç oyuncu Berfin Nilsu Aktaş 1.70 m boyunda ve 57 kilodur.  Star TV kanalında yayınlanan Geleceğin Starı yarışmasında ikinci olmuş ve büyük başarı elde etmiştir.

Rol Aldığı ilk Dizi

Güzel oyuncu, ilk dizi deneyimine 2019 yılında tv ekranlarında yayınlanan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi ile başlamıştır. Komedi-dram türündeki dizide Berfin Nilsu, 'Gökçe' karakterini canlandırmıştır.

İlk Sinema Filmi

2019 yılında ilk beyaz perde tecrübesini 'Rastlantı' adlı film ile gerçekleştirir. Dram tarzındaki filmde 'Zeynep' karakterine hayat verir. 

Berfin Nilsu Aktaş Exxen de yayınlanan 'Ölüm Zamanı' Dizisinde Rol Alacak

Çok yakında Exxen platformunda  yayınlanacak olan 'Ölüm Zamanı' dizisi kadrosunda Berfin Nilsu Aktaş'ta yer aldı.

'Ölüm Zamanı' Dizisinin Konusu Nedir?

Polisiye-Gerilim türünde olan dizinin konusu ise dört arkadaşın birlikte kamp yapmak için yola çıkmasıyla başlar. Karavanlı birinin, kamp alanına gidinceye kadar  onları takip ettiğini fark ederler ama aldırmazlar. Ta ki içlerinden biri sabah üstü başı kan içinde uyanana dek… Cevat Komiser' in işin içine girmesiyle, işler daha da komplike bir hal alıyor.

Berfin Nilsu Aktaş Kişisel Bilgiler

Geleceğin Starı Berfin Kimdir?Berfin Nilsu Aktaş

Rol Aldığı Yapımlar

  • 2021 - Ölüm Zamanı (TV Dizisi)
  • 2019 - Kuzey Yıldızı İlk Aşk (Gökçe, TV Dizisi)
  • 2019 - Rastlantı (Sinema Filmi)

Benzer Biyografi Yazıları

Berfin Nilsu Aktaş
Oyuncu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir