Berat Efe Parlar Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 22.05.2017 09:03

Berat Efe Parlar Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Berat Efe Parlar
Yaşı
:
12 (31.05.2004)
Boyu
:
1.30 cm
Burcu
:
İkizler
Eğitim
:
Orta Öğretim Eğitimine Devam Etmektedir
Göz Rengi
:
Yeşil

Berat Efe Parlar Kimdir ?

Berat Efe Parlar, 31 Mayıs 2004 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Modern bakış açısına sahip iyi maddi düzey sahibi bir aile içerisinde yetişen Parlar, çok küçük yaşları itibari ile mükemmel yüzü sayesinde yetenek ve yüz avcılarının ön planda tuttuğu isimlerden birisi olarak dikkatleri çekmiştir.

Henüz 3,5 yaşında iken katalog çekimlerinde yer almış ve Türkiye yüzünü çok ünlü bir markanın yüzü olarak görerek tanımıştır. Eğitim hayatı ile birlikte ailesinin de desteği ile tiyatro oyunculuğu eğitimleri almaya başlayan Parlar, eğitim süreci devam ederken genç yaşına rağmen birçok farklı projede yer almıştır.

KARİYERİNİN BAŞLANGIÇ YILLARI

Berat Efe Parlar, 3,5 yaşında yer aldığı katalog çekimlerinden sonra sürekli yapımcıların ve reklamcıların gözetimi altında büyüdü. Katalog çekimlerinin ardından çeşitli reklam filmlerinde de küçük yaşlarından itibaren yer alan Parlar, oyunculuk eğitimlerini de bu süreçte hızlı bir şekilde alarak kendisini geliştirmeye de devam etti.

Berat Efe Parlar, ilk olarak kendisini profesyonel anlamda televizyonlarda Fatmagül’ün Suçu Ne dizisi kadrosunda gösterdi. Beren Saat, Engin Akyürek, Fırat Çelik ve Buğra Gülsoy gibi isimlerin yer aldığı reyting rekortmeni bu dizide enteresan yüzü ve yaşına rağmen büyük oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekmeyi de başarmıştır.

Hemen arkasından Melekler Korusun dizisi kadrosunda yer alarak kendisini çok daha ileri taşıyan Efe Parlar, bu yaşlarda BKM kadrosuna girmiştir.

KARİYERİNİN GELİŞİM YILLARI

İnsanlar uzun süreli olarak bu genç oyuncuyu ilk defa Geniş Aile dizisi kadrosunda Cevahir’in oğlu cücü rolü ile tanıdı. Ufuk Özkan, Fırat Tanış, Zuhal Topal, İlker Ayrık ve Rasim Öztekin gibi isimlerin yer aldığı bu sevilen proje ile geniş kitlelerin beğenisini kazanan Parlar, Yılmaz Erdoğan’ın BKM kadrosunda da eğitimini almaya devam ediyordu.

Berat Efe Parlar, 2015 yılı yapımı proje Baskın: Karabasan filmi kadrosunda da yer almıştır. Küçük yaşlardan itibaren çok ciddi bir gelişim kaydeden Parlar, oyunculuk yetenekleri ile çok kesimin dikkatini çekti.

2016 yılı yapımı İftarlık Gazoz filminde ise ilk defa başrol oyunculuğu yapma fırsatı oldu. Cem Yılmaz ile birlikte filmde başrolü paylaşan Parlar, müthiş yeteneği ile insanlardan çok büyük övgüler aldı ve fark yarattı.

GÜNCEL PROJELERİ

 Berat Efe Parlar, günümüzde Show TV ekranlarının sevilen programlarından birisi olan Güldüy Güldüy Show kadrosunda en iyi oyunculardan birisi olarak ön plana çıkıyor ve bu anlamda ustalarından eğitimler almaya da devam ediyor.

Aynı zamanda 2016 yapımı dizilerden birisi olan Familya dizisi kadrosunda da oyunculuk yapmaktadır. Bu dizide de Uğur Yücel, Güven Kıraç, Büşra Pekin, Bülent Emrah Parlak ve Erkan Kolçak Köstendil gibi isimler ile birlikte yer almaktadır.

Güldüy Güldüy Show Oyuncuları

Rol Aldığı Yerler

  • 2016 - Güldüy Güldüy
  • 2016 - İftarlık Gazoz (Sinema Filmi)
  • Geniş Aile
  • Fatmagül'ün Suçu Ne?
  • Melekler Korusun
  • Arka Sokaklar Harem
  • Böyle Bitmesin
  • Harem
Benzer Biyografi Yazıları
ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Berat Efe Parlar için 118 Yorum var

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)