Belma Belen Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 30.06.2019 15:46

Belma Belen Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Belma Belen
Meslek
:
Sunucu
Boyu
:
1.70 m
Kilosu
:
60 Kg

Belma Belen Kimdir ?

Belma Belen kimdir? Beyaz TV kanalında her pazar saat 14:00'da yayınlanan Belma Belen'le Geziyoruz programının sunucusu Belma Belen kaç yaşında? Nereli? Boyu Kaç? Eşi kimdir? İşte biyografisi ve kısaca hayatı!

Belma Belen, Beyaz TV kanalında yapımcı spiker ve aynı zamanda sunucu olarak çalışmaktadır. Daha önce TGRT Haber bünyesinde çalışmıştır. TGRT Haber kanalında çalıştığı yıllarda yine spiker ve sunucu olarak yer aldı.

Belma Belen'in kendisine ait olan ''Belen Yapım'' adlı yapım şirketi vardır. Başkanlar Anlatıyor programının sunucusu ve aynı zamanda yukarıda belirttiğimiz gibi Belma Belen'le Geziyoruz programının sunucusudur.,

Programında yöresel lezzetleri tadan, ülkemizin farklı şehirlerini gezerek orada bulunan insanlarla konuşarak farklı kültürleri izleyicilerle buluşturmaktadır.

Televizyon ekranlarının yanı sıra bir çok festivalde ve konserde sunuculuk yapmaktadır. Yakın zamanda şarkıcı Yusuf  Güney'in Şabanözü Kültür Sanat ve Güreş Festivalinde sunucu olarak yer almıştır.

Siyasi program olan ve yeni eklenen Başkanlar Anlatıyor programının yapımı ve sunumunu devam ettirmektedir.

İzleyenler Belma Belen kaç yaşında? Nereli? Boyu ve kilosu kaç? Evli mi? Eşi kimdir? gibi sorular aratmakta. Sizler için detaylı araştırma yapmaya devam ediyoruz. Belma Belen 1.70 m boyunda 60 kilo ağırlığındadır. Doğum tarihi, yaşı ve medeni hali ile ilgili detaylı bilgileri güncelleyeceğiz.

Sunduğu Programlar

  • Başkanlar Anlatıyor
  • Belma Belen'le Geziyoruz
ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)