Bedirhan Soral Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 22.11.2017 16:30

Bedirhan Soral Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Bedirhan Soral
Meslek
:
Oyuncu
Memleket
:
Bursa
Yaşı
:
26 (23 Mart 1991)
Burcu
:
Koç
Boyu
:
1.70 cm
Kilosu
:
65 kg
Göz Rengi
:
Kahverengi
Saç Rengi
:
Kumral
Sevgilisi
:
Var.
Eğitim
:
Merve Taşkan Oyunculuk Atölyesi

Bedirhan Soral Kimdir ?

Ekranları başarılı ve güzel oyuncuları Soral kardeşlerin, adını kız kardeşleri kadar çok duyuramasa da yine oyunculuk yapan erkek kardeşi Bedirhan Soral kimdir?

Bedirhan Soral, 23 Mart 1991 tarihinde dünyaya gelmiştir. Aslen Bursalı olan Bedirhan Soral, İstanbul'da yaşamaktadır. Merve Taşkan Oyunculuk Atölyesi bünyesinde oyunculuk üzerine eğitim alan Bedirhan Soral, güzel oyuncu Bensu Soral'ın ikizidir. İkizlerin ablaları ise yine başarılı bir oyuncu olan Hande Soral'dır.

İstanbul'a gelerek kız kardeşleri ile birlikte yaşamaya başlayan Bedirhan Soral, Bensu ve Hande Soral gibi oyunculuk üzerine yoğunlaşmıştır. Soral kardeşlerden ilk popüler olanı Hande Soral olmuş, ardından da Bensu Soral ekranlarda fırtınalar estiren ve dikkat çeken bir isim haline gelmiştir. Ancak Bedirhan Soral, kız kardeşleri kadar kısa zamanda ün sahibi olamasa da, oyunculuk kariyerinde emin adımlarla ilerlemek niyetindedir. 

Bedirhan Soral'ın Oynadığı Diziler ve Filmler

Genç oyuncu Bedirhan Soral, Merve Taşkan Oyunculuk Atölyesi'nde eğitim aldıktan sonra oyunculuk kariyerine Sinema filmleri ile adım atmıştır. 

Bedirhan Soral'ın henüz bir dizi projesinde rolü olmamış fakat genç oyuncu, Babaların Babası ile Posta Kutusu adlı Sinema filmlerinde rol almıştır. 

Bedirhan Soral İnstagram: @bedirhansoral

Bedirhan Soral Dizileri ve Filmleri

  • Babaların Babası
  • Posta Kutusu
ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)