İlgini çekebilir

İlnur Çevik kimdir?

Galeri Son Güncellenme: 18.03.2018 14:50

Barış Aytaç Foto Galeri

Yasak Elma Caner Kimdir? Kaç Yaşında?
Yasak Elma Caner Kimdir? Kaç Yaşında?

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinde Caner karakterini Barış Aytaç canlandırmakta. Peki Yasak Elma Caner kaç yaşında? Nereli? Boyu ve kilosu kaç? Burcu ne? Daha önce oynadığı diziler neler? İşte cevabı…

Barış Aytaç Kimdir? Barış Aytaç 1987 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunu olan Barış Aytaç, 2011 yılında "Gün Akşam Oldu" adlı dizi ile ilk kez ekran karşısına çıkmıştır.

Oyunculuğun yanı sıra sporla da oldukça ilgili olan Barış Aytaç, aynı zamanda iyi derecede İngilizce bilmektedir. TED Ankara Koleji Mezunlar Tiyatrosu ile Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Topluluğu bünyesinde de çeşitli oyunlarda rol alan Barış Aytaç "Derin" ve "1+1=1" gibi kısa filmlerde de oynamıştır. 

Barış Aytaç ve Rol Aldığı Diziler

Barış Aytaç ekran karşısına ilk olarak "Gün Akşam Oldu" adlı dizi ile çıkmıştır. Kanal D ekranında yayınlanmış olan ve yönetmen koltuğunda Andaç Haznedaroğlu'nun oturduğu "Gün Akşam Oldu" adlı dizide rol alan Barış Aytaç, bu dizide Yusuf karakterini canlandırmıştır.

2012 yılında ise Star TV ekranında yayınlanan "Evlerden Biri" adlı TV dizisinde rol alan Barış Aytaç bu dizide Erdal karakterini canlandırırken, dizide Ceyda Ateş, Özgür Çevik gibi oyuncularla birlikte çalışmıştır.

2013 yılında da yine Star TV'de izleyicilerle buluşan Gökçe Bahadır, Uğur Yücel, Gamze Karaduman, Sevcan Yaşar gibi oyuncuların da kadrosunda bulunduğu sevilen dizi Aramızda Kalsın'da rol alan Barış Aytaç, bu dizide Taylan karakterini canlandırmıştır. 

Ekranların dikkat çeken projelerinden olan Gülümse Yeter dizisi de Barış Aytaç'ın rol aldığı diziler arasındadır. Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Seray Kaya gibi oyuncular ile birlikte Gülümse Yeter dizisinde rol alan Barış Aytaç, bu dizide de Emre karakterine hayat vermiştir. 

Kalp Atışı Dizisi Barış Aytaç

Kalp Atışı

2017 yılı yaz sezonunda Show TV kanalında izleyicisi ile buluşan Kalp Atışı dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olan Barış Aytaç, bu dizide Öykü Karayel, Ege Kökenli, Gökhan Alkan gibi oyuncularla birlikte rol almıştır.

Oyuncu Barış Aytaç, Yasak Elma dizisinde yer almaktadır. 2018 yılında Fox TV ekranlarında ilk bölümü 19 Mart Pazartesi günü yayınlanacak olan ''Yasak Elma'' dizisinde Caner karakterini canlandıracak olan yakışıklı oyuncu, dizide Şevval Sam, Eda Ece, Sevda Erginci, Talat Bulut gibi isimlerle aynı kadroda yer alıyor.

Barış Aytaç Kişisel Bilgiler

Yer Aldığı Projeler

  • Yasak Elma
  • Kalp Atışı
  • Gülümse Yeter
  • Evlerden Biri
  • Tutar mı Tutar
  • Boynu Bükükler
  • Aramızda Kalsın
  • Gün Akşam Oldu
  • Derin - Kısa Film

Benzer Biyografi Yazıları

Metin Coşkun Kimdir?
Metin Coşkun
Oyuncu
Nesrin Cavadzade Kimdir?
Nesrin Cavadzade
Oyuncu
Gün Akıncı Kimdir?
Gün Akıncı
Oyuncu
Sevda Erginci Kimdir?
Sevda Erginci
Oyuncu
Erkan Sever Kimdir?
Erkan Sever
Oyuncu
Başay Okay
Başay Okay
Oyuncu

Gülümse Yeter, Kalp Atışı, Yasak Elma, ile ilgili tüm bağlantılara ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.