İlgini çekebilir

Muhtar Kent kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 18.04.2020 22:49

Burak Yörük Kimdir ?

Burak Yörük Biyografisi

Baraj Dizisi Tarık Kimdir?

26 Mayıs 1995 yılında İstanbul’da dünyaay gelen Burak Yörük, ilk ve orta okul eğitimini Üküdar2da lise eğitimini Kadıköy’de almıştır. Üniversite eğitimini Beykent Üniversitesi Tiyatro bölümünde alan ünlü oyuncu üniversite hayatına başladığı tarihten itibaren birçok reklam filminde ve dizilerde küçük rollerde oynamıştır.

burak yörük kimdir?

Dizi ve Filmler

Biz Boşanıyoruz, 20 dakika, Ben Onu Çok Sevdim dizilerinde yer alan Burak Yörük ayrıca 4N1K, 4n1k 2 sinema filmlerinde de yer almıştır. Çok sayıda reklam filminde gördüğümüz ünlü oyuncu aynı zamanda İstanbul’da özel tiyatrolarda farklı oyunlarda da yer almıştır.

Eğitim

Üsküdar Atabey Ortaokulu, Kadıköy Lisesi ve Beykent Üniversitesinde eğitimler alan ünlü oyuncu ayrıca özel olarak oyunculuk dersleri de almıştır. Profesyonel bir oyuncu olan Burak Yörükson olarak Baraj dizisinde rol almıştır.

Boy ve Kilo

Başarılı oyuncu düzgün ve dikkat çeken bir fiziğe sahiptir.188 cm boy uzunluğuna sahip olan oyuncu aynı zamanda 74 kg ağırlığındadır. Fiziğine dikkat eden genç oyuncu sporla aktif olarak ilgilenmektedir.

Burcu

İkizler burcu erkeği olan Burak Yörük burcunun özelliklerini pek taşımamaktadır. Açıklamalarında daha çok duygusal bir burç olan balık burcu özelliklerini taşıdığını söyleyen ünlü oyuncu oldukça duygusal bir kişiliğe sahiptir.

İlişkisi

Şu an bekar olan ünlü oyuncu 2 yıldır birlikte olduğu sevgilisi sevgi Aslan ile evlilik planları yapmaktadır. Kısa süre sonra evlenmek isteyen genç çift oldukça uyumlu bir ikili olmuştur.

Benzer Biyografiler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.