İlgini çekebilir

Ali Rıza Kubilay kimdir?

Galeri Son Güncellenme: 13.06.2019 14:23

Banu İnan Foto Galeri

Afili Aşk Nermin Kimdir? Gerçek Adı Ne?

Afili Aşk Nermin Kimdir? Gerçek Adı Ne?

Banu İnan Kimdir? Dizi ve sinema oyuncusu Banu İnan kaç yaşında? Nereli? Eşi kimdir? İşte kısaca biyografisi, oynadığı dizi ve filmler...

Banu İnan, 1975 yılında İstanbul'da doğdu. Oyunculuk eğitimini bir çok ünlü sanatçının eğitim aldığı Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde tamamladı. Sözsüz tiyatro oyunu olan Pandomim üzerine Oğuz Aral ve Taner Barlas'tan eğitim aldı. Oyunculuk eğitimi aldığı ve eğitimini tamamladığı yıllarda çeşitli devlet tiyatrolarında sahne aldı.

1996 yılında Türkiye'nin en çok dinlenen radyo kanallarından Alem FM'de programlarda, 1998 yılında ise İstanbul FM'de radyo programında yer aldı. 1995 yılında Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde Sahne Tatbikatı Eğitmeni olarak görev yaptı.

Banu İnan hangi dizi ve filmlerde oynadı?

Oyunculuk kariyerine ilk adımını 2015 yılında attı. Show TV kanalında Gamsız Hayat dizisinde Hacer karakterini canlandırdı. 2017 yılında Kadın dizisinde konuk oyuncu olarak yer aldı. 2017 yılında gösterime giren Seni Gidi Seni adlı sinema filminde Saniye ve Elif karakterlerinin annesi olarak yer aldı.

Banu İnan Afili Aşk dizisinde

Yukarıda biyografisi, hayatı ve oynadığı diziler, filmler üzerine bilgi verdiğimiz oyuncu İnan, 2019 yılının Haziran ayında yeni bir proje ile ekranlarda. Kanal D kanalında Haziran ayında yayınlanan Afili Aşk dizisinde İnan, Nermin Horoz karakterini canlandırmaktadır. Dizide Çağlar Ertuğrul, Burcu Özberk, Altan Erkekli, Serkay Tütüncü gibi oyuncular başroller arasında yer almaktadır.

Afili Aşk Nermin Kimdir? Dizdeki Rolü Hakkında Bilgi

Kadir’in eşi, Sabri’nin annesi. Çok istemişler ikinciyi ama olmamış. Sabri tek evlatları. Nermin, oğlunun mutlu olmasını istiyor. Ama insan aşkı bile denginde aramalı ona göre. Kendi köylüsü çok güzel kızlar bulmuş, hem de ailelerin durumları da onlardan iyi… Ama Sabri tutturmuş Zeynep diye. Nermin’in tek amacı var, oğlunu bu aşktan vazgeçirmek.

Kaynak: Kanal D (13.06.2019)

Başarılı oyuncu 1.64 m boyunda ve 56 kilo ağırlığındadır. İnstagram hesabı bulunmamaktadır. Medeni hali ile ilgili bilgileri araştırmaya devam ediyoruz. Yazımızda yer alan bilgiler doğrultusunda daha fazlasına sahipseniz aşağıda yer alan yorum kısmından yorum yaparak bize iletebilirsiniz.

Afili Aşk dizisinde oynayan tüm oyuncuların biyografisine, boyu, yaşı, oynadığı diziler gibi çok daha fazla bilgiyi öğrenmek istiyorsanız buraya tıklayarak bu bilgilere ulaşabilirsiniz.

Banu İnan Kişisel Bilgiler

Oynadığı Diziler ve Filmler

  • Gamsız Hayat - 2015
  • Kadın - 2017
  • Seni Gidi Seni (Sinema Filmi) - 2017
  • Afili Aşk - Nermin (2019)

Benzer Biyografi Yazıları

Yılmaz Kunt Kimdir?
Yılmaz Kunt
Oyuncu
Hira Su Yıldız
Oyuncu
Beril Pozam
Oyuncu
Taner Rumeli Kimdir?
Taner Rumeli
Oyuncu
Uğur Uzunel Kimdir? Biyografisi ve Hayatı
Uğur Uzunel
Oyuncu
Vural Ceylan
Oyuncu

Afili Aşk, ile ilgili tüm bağlantılara ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir