İlgini çekebilir

Simge Uluer kimdir?

Galeri Son Güncellenme: 08.02.2016 14:11

Bahar Candan Foto Galeri

Bahar Candan'ın (İşte Benim Stilim Bahar) Boyu Kaç?

Bahar Candan’ın (İşte Benim Stilim Bahar) Boyu Kaç?

Bahar Candan 1.73 cm’dir.

 

Bahar Candan, 17 Şubat 1998 tarihinde İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlarından itibaren son derece zeki olduğunu ailesine kanıtlayan ve bu anlamda kendisini ciddi anlamda ileriye götürmeyi hedefleyen Candan, o yaşlarda okumaya çok ciddi anlamda meraklıydı ve kendisini sürekli geliştirme çabası içerisine girdi.

Başarılar ile dolu geçen eğitim hayatının ardından Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi bölümünü kazanan Candan, eğitim hayatını başarılı bir şekilde ilerletebilmek adına burada çok ciddi anlamda adımlar atmakta ve aynı zamanda kısa zaman içerisinde yeni araştırmalar üzerinde de durmaktadır. Hayalindeki mesleklerden birisi avukatlıktır.

NİHAL CANDAN’IN KARDEŞİ OLDUĞUNU BİLİYOR MUSUNUZ?

Bahar Candan, aynı zamanda kısa zaman içerisinde Türkiye’nin gözü önüne çıkan ve Survivor yarışmasına da katılmış olan Nihal Candan’ın kız kardeşidir. Nihal Candan, İşte Benim Stilim All Star yarışmasında ikinci olmuştur.

Zaman içerisinde Acun Ilıcalı tarafından düzenlenmiş olan Survivor yarışmasına da katılarak boy gösterme şansına sahip olmuştur.

TÜRKİYE ONU İŞTE BENİM STİLİM İLE TANIDI

Bahar Candan ismini kısa bir zaman dilimi içerisinde tüm Türkiye’nin duymasına imkan tanıyan proje TV8 ekranlarında yayınlanmakta olan İşte Benim Stilim programı oldu. 6.sezonu yayınlanan ve izleyenleri her sene olduğu gibi bu senede ekran başına kilitleyen projenin en önde gelen ve ilgi gören isimlerinden birisi Bahar Candan olmuştur.

Ablası gibi kendisi de İşte Benim Stilim programına katılmıştır ve programın daha şimdiden en çok konuşulan isimlerinden birisi olarak dikkat çekmiştir. Eğitim hayatına hali hazırda devam eden ve programda baş gösteren Bahar Candan, ablası gibi çok iddialı bir yarışmacı olarak dikkatleri çekiyor.

Vibio tarafından hazırlanan Bahar Candan Kimdir videosunu izlemenizi öneririz.

Bahar Candan Kişisel Bilgiler

Bahar Candan Kaç Yaşında?Bahar Candan 17.02.1998 doğumlu ve 18 yaşındadır.
Bahar Candan Ablası Kimdir?Bahar Candan'ın ablası eski yarışmacı Nihal Candan'dır.
Bahar Candan EğitimiBahar Candan, Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencisidir.

Katıldığı Yarışma Programları

 • 2016 - İşte Benim Stilim 6. Sezon

Benzer Biyografi Yazıları

Zeynep Vuran Kimdir?
Zeynep Vuran
Genel
Özge Sarı Kimdir?
Özge Sarı
Genel
Dicle Turgal Kimdir?
Dicle Turgal
Modacı
Bahar Candan Kimdir?
Bahar Candan
Genel
Yağmur Taktaş Kimdir?
Yağmur Taktaş
Genel
Yeşim Aydın Kimdir?
Yeşim Aydın
Sporcu

İşte Benim Stilim 6. sezon, ile ilgili tüm bağlantılara ulaşın.

5 Yorum

 1. jale

  10 Şubat 2017 at 00:56

  Çok zeki olduğunu ancak ailesine yutturabilir .Zeki insanın oralarda ne işi varsa artık?? Her şey tamam olsa bile sadece Ses tonundan sınıfta kalır bu kız. Konuştuğu 10 kelimeden bir veya ikisi anlaşılabiliyor.. Gerçi bir çok medyatik insanda bu problem var neysee.Arz talep meselesi diyelim buna da. Bir diksiyon kursu acilen gerekmekte ,ülke genelindeki gürüha ,aslında . Bir taraftan bir olgunluk yapmacıklığı , bir taraftan şımarık geri zekalı bir kız çocuğu edası .Hangisisin kardeşim bir karar ver. Bir insan bu kadar yapmacık bu kadar mı itici olur. Nasıl bir gözlük taşımaksa o , burun deliklerini tıkayarak nasıl bir modaysa artık .Yakışmıyor işte kimi neyi taklit ediyorsa artık. Gözlüklerin üstünden bakmak nasıl bir moda ya. Hadi yapan yapıyor ,konunun üstatları da ses çıkarmıyor hatta bayılıyorlar. Yakında gözlükleri ağızlarına kadar indirirlerse ona da şaşırmayacağım.

  Reply
 2. jale

  23 Şubat 2017 at 00:50

  Yeni moda keliiimelerle yorum yapmak istedim.Bi şeyy söyliycem .Bıdıbıdıbıdı …… ???Ya beğenemedim şu bayanııı işte .Genel itibari ile iyi görünüyorsun ama bi türlü beğenemedim işte.Şu bayı beğenebildim ama nehaber.O 15 cm topuklarla dedem de güzel gözükür dü canlarım benim.Spor ayakkabı giydiğinize görüyoruz havanızı .Hele hele takma kirpiksiz hallerinizi hayal bile edemiyorum .Takma saçları ve kaşları hiç söylemiyorum bile.Süpürge saçlardan sizi kurtaran o baya dua edin biraz.Biraz da senkron tutturulursa görüntü kalitesi artacak.Zeki olan o kırmızı dudaklı bayan herhalde anlamıştır bunu ama anlayamadığını düşünerek yine de açıklayayım.O
  anlamsız ve müzikle uyumsuz dans figürlerini acaba kendisi de izliyor mu??İnsanları güldürmek için yapıyorsa yapmasın artık.Bir bayan bu kadar mı gerzek bir görüntü verebilir?? Gözler bir yana ve akık bir şekilde kafa bir yana vücut bir yana bakıyor .Hiç bir kimse de uyarmıyor.Müzikle kel alaka bir uyum içinde .Müzik a diyor bu z.

  Reply
 3. Gül Zade

  30 Mart 2017 at 13:40

  Ayyyy, baharmisin nesin, tombul teyze,hiç kendini izlemiyormusun. Kafan, belin, ellerin, bacakların, ayakların takma mi, uzun boydan bahsedilince arkadan bi ses beeeen, kızım seni ölçen metre beni olcse demekki 2 metre olurum. Hiç utanmiyormusun nasıl bi tavırdır, haldir, sen kendini sülün gibi mi saniyosun. Bel ve basen birlesmis resmen odun gibisin. Tombul teyzeler yarışıyor programı olsa ite orda kesin bir numara olursun. Hukuk okuyomus, eeeeee, paramla izel üniversite de olursun,

  Reply
 4. Ayse

  8 Nisan 2017 at 01:40

  Yani zaten nasıl okumaksa artık çoğu kez orda kameraların karşısında hukuk okumak öle kolay olaydı herkes hukukçu olurdu hem bu kadar yapmacık insan yok bı insanın gülüşü veya hareketleri yapmacık olur ama sen baştan aşağı yapmaciksin hele yürüyüşün var ya sanki belin çıkacakmış gibi ağlaman bebekler bile bu kadar yalandan ağlamayı artık nerde bu kızın zeki tarafı acaba bütün Türkiye göremiyorum

  Reply
 5. Halil

  11 Ekim 2017 at 11:40

  Günümüzde üniversite okumak artık bir başarı değil. Her bölümün belli fiyatları var. He devlet üniversitesinde okuyorum deseydi o zaman bi durur düşünürdük de artık parası olan boz ayıya bile Hukuk okutursunuz. Hele ki Beykent gibi bir ticarethanede… Yaşı da küçük falan değil. 20 küsür yaşında artık. O yaşta insanlar anne oluyorlar. Bu kız daha insan olamamış. Terbiyesiz, cahil ve yalancı bir yaratık.

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir