İlgini çekebilir

Sema Atalay kimdir?

Galeri Son Güncellenme: 17.08.2019 13:45

Azad Yılmaz Foto Galeri

Azad Yılmaz Kaç Yaşında?

Azad Yılmaz, 6 Mayıs 1982 doğumlu ve 37 yaşındadır.

Azad Yılmaz Kimdir? Azad Yılmaz Serveti Ne Kadar ? Azad Yılmaz Ne İş Yapıyor? 

Samsunlu iş adamı Azad Yılmaz oldukça fazla merak edilen ünlülerden birisi haline geldi. Sosyal medyada tanınan ve gün geçtikçe takipçi sayısı artan Azad Yılmaz kimdir hakkında sıkça sorular sorulmakta. Azad Yılmaz hakkında en çok merak edilen sorular listesinde, Azad Yılmaz nereli? babası kimdir? Sevgilisi var mı? Sevgilisi kim? Azad Yılmaz serveti ne kadar? Azad Yılmaz ne iş yapar? İşte tüm soruların yanıtı ve biyografisi!

Azad Yılmaz Kimdir?

Azad Yılmaz, 6 Mayıs 1982 tarihinde Samsun'da doğdu. İnternet üzerinde sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla insanların çoğunun dikkatini çekmiş ve merak edilen isimlerden birisi haline gelmiştir. Bunun en büyük sebebi ise zenginlik gösteren paylaşımlardır. 37 yaşında olan samsunlu iş adamı, babası tarafından Samsun kökenlidir. Azad Yılmaz, 1.72 m boyunda ve 67 kilo ağırlığındadır.

Daha çok damar tarzında şarkılar dinleyen, bu şarkıların eşliğinde içinden geldiği gibi konuşan kişiliği ile çok sevilmektedir. Kendisi hakkında çıkan bazı kötü dedikodular sebebiyle ''Ben Geldim (Dedikodular çıkmış çıkaranın..)'' adlı videosu 700.000 üzerinde görüntüleme almıştır.

Daha yeni yeni tanınmaya başladığı dönemlerde YouTube ve İnstagram gibi sosyal medya platformlarında boy gösteren Azad Yılmaz iş kariyerine araba alım ve satımı yaparak başlamıştır.

Lüks araçların alım ve satım işlerini yapan Azad Yılmaz, yayınladığı bir videoda ''Arkadaşlar herkese hayırlı işler, otomobil işine girdim. Lüks araç alımı, satımı her şey var. Parada sıkıntı yok. Limit yok. Araç alım satım işine girdik. Lüks araç satan, alacak olan arkadaşlarım bana ulaşsın. Biz de değerlendirebiliriz arabalarınızı. Artık otomotiv sektörüne de el attım. Desteklerinizi bekliyorum. Hepinizde teşekkür ederim. Yeni araçlarınızın satışı, alışı hiç limit yok. Uçak mı satıyorsun? Gel yine ben alacağım. Problem yok. Allah'a emanet olun'' dedi.

Azad Yılmaz'ın bu açıklamalarından anlaşılacağı üzere araç alım satım işinden başka yaptığı işlerde var. Şimdi gelin hep birlikte Azad Yılmaz'ın mesleği ve Azad Yılmaz serveti  gibi konulardan bahsedelim.

Azad Yılmaz Serveti Ne Kadar? Azad Yılmaz Ne İş Yapıyor? 

Azad Yılmaz ne iş yapıyor  konusunda araştırmalar sonucunda bir çok sektörde çalışmaları olduğunu öğrendik. Otomobil ticareti ile ilgilendiği açıklayan Azad Yılmaz, bunun yanında farklı bir iş olarak ilerleyen günlerde AZADMEN adında tekstil firması açacağını söylemiştir. AZADMEN çatısı altında 2021 yılında 10 mağaza daha sonra ise 30 mağaza kuracağını vurgulamıştır.

Künenfes adlı künefe tatlısı markasının sahibidir. Kendisine ait olan Künenfes markasına ait tüm ürünler, BİM, Kipa, Metro ve Migros marketlerinin reyonlarında satılmaktadır. Yakın dönemde hizmete başlayan Künenfes, yaklaşık 40 ülkeye ihraç edilen başarıya ulaşmıştır. Azad Yılmaz serveti ne kadar olduğu hakkında çok araştırma yapmamıza rağmen tam bilgi sahibi olmadık. Azad Yılmaz serveti konusunda bilgileri gizli tutmaktadır.

Hakkında Ulusoy Turizm firmasının sahibi olduğu konuşulmaktadır. 1937 yılında kurulan ve 80 yıldır faaliyet gösteren firmanın sahibi olup olmadığı hakkında kesin ve doğru bir bilgi bulunmamaktadır. Petrol Firması olan ''Lukoil'' firmasının da sahibi olduğu öne sürülüyor. Yine bu konuda da kendisinin net bir açıklaması yoktur.

Bartın'a gezmeye gittiğinde Erdem Tabakoğlu tarafından kendisine sorulan soruları yanıtlayan Azad Yılmaz kendisi hakkında bazı detaylar verdi. Memleketinin Samsun olduğunu söyleyen Azad Yılmaz, Kıbrısta kumar oynamaya gittiğini ve Ziynet Sali ile birlikte doğum gününü kutladığını söylemiştir. Uçaktan indiğinde bir videoda 150.000 üzerinde izlenme olduğunu görünce o zamandan bu yana videoları sosyal medyada yayınlamaya başlamıştır. Galeri işi yaptığını ve sigorta işi ile uğraştığını belirtmiştir.

6 Mayıs 2019 tarihinde Azad Yılmaz'ın doğum gününde Ahmet Selçuk İlkan, Alişan, Buse Tektaş, Ersan Er ve Ümit Özay doğum gününü kutlayan bir video yayınlamışlardır.

Azad Yılmaz İnstagram hesabı: https://www.instagram.com/azadylmaz/

 

Azad Yılmaz Kişisel Bilgiler

Azad Yılmaz'ın TırnaklarıKendisi öyle istemiştir :)
Azad Yılmaz'ın Babası Kimdir?Babasının adını bulamadık
Azad Yılmaz Serveti Ne kadar?Herhangi Bilgiye Ulaşılamadı

Yaptığı İşler

  • Künenfes - Tatlı Markasının Sahibi
  • Galericilik
  • AZADMEN

Benzer Biyografi Yazıları

Azad Yılmaz
İş Adamı

Azad Yılmaz, ile ilgili tüm bağlantılara ulaşın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir