Ayşıl Özaslan

Biyografi Güncellenme Tarihi: 27.10.2017 20:24
Ayşıl Özaslan Kimdir?

Ayşıl Özaslan Biyografi

Ayşıl Özaslan kimdir, 1978 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir.  Marmara Üniversitesi'nde Dış Ticaret okuduktan sonra New York’ta Berkeley College üniversitesine giderek Ekonomi eğitimi almıştır. Bir dönem Amerika'da yaşamaya başlamış ve kendisine bir işletme açmıştır. Daha sonra tekrar Türkiye'ye dönerek Stoli Votka firmasıyla anlaşmış ve 7 yıldır  bu firmanın Türkiye müdürlüğünü yapmaktadır.

Çocukluk yaşlarından beri spora ilgi duyan ve sporla ilgilenen Ayşıl Özaslan, 20 senedir çeşitli spor dallarıyla uğraşmıştır. Ayrıca Almanca, Rusça, İngilizce olmak üzere 4 dil bilmektedir.

Daha önceden Acun Ilıcalı tarafından Türkiye'ye getirilen Survivor ve Fear Factor yarışmalarına katılmış bir isim olan Ayşıl Özaslan, Acun Ilıcalı'nın yeni yarışması olan "Boxun Yıldızları" programına katılmıştır. Boxun Yıldızları yarışmasının sunuculuğunu Dilara Gönder yapmakta olup diğer yarışmacılar aşağıdaki gibidir.

Boxun Yıldızları Kadın Yarışmacılar: Fulya Keskin kimdirSahra Işık kimdir,  Asena, Berna Canbeldek kimdirAycan Demirci kimdir

Ayşıl Özaslan instagram adresi: @aysilozaslan

Ayşıl Özaslan Kimdir?

Adı Soyadı
:
Ayşıl Özaslan
Yaşı
:
1978 / 39
Göz Rengi
:
Koyu Kahverengi
Saç Rengi
:
Kahverengi
Kilosu
:
72 kg
Eğitim
:
Marmara Üniversitesi Dış Ticaret
Meslek
:
İşletmeci / Yarışmacı

Ayşıl Özaslan Katıldığı Yarışmalar

  • Survivor
  • Fear Factor
  • Boxun Yıldızları

Kimdir?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer Biyografi Yazıları

Ayşıl Özaslan yer aldığı ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.