İlgini çekebilir

Gökhan Gönül kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 27.10.2017 20:24
Ayşıl Özaslan Kimdir?

Ayşıl Özaslan Kimdir ?

Ayşıl Özaslan Biyografisi

Ayşıl Özaslan kimdir, 1978 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir.  Marmara Üniversitesi'nde Dış Ticaret okuduktan sonra New York’ta Berkeley College üniversitesine giderek Ekonomi eğitimi almıştır. Bir dönem Amerika'da yaşamaya başlamış ve kendisine bir işletme açmıştır. Daha sonra tekrar Türkiye'ye dönerek Stoli Votka firmasıyla anlaşmış ve 7 yıldır  bu firmanın Türkiye müdürlüğünü yapmaktadır.

Çocukluk yaşlarından beri spora ilgi duyan ve sporla ilgilenen Ayşıl Özaslan, 20 senedir çeşitli spor dallarıyla uğraşmıştır. Ayrıca Almanca, Rusça, İngilizce olmak üzere 4 dil bilmektedir.

Daha önceden Acun Ilıcalı tarafından Türkiye'ye getirilen Survivor ve Fear Factor yarışmalarına katılmış bir isim olan Ayşıl Özaslan, Acun Ilıcalı'nın yeni yarışması olan "Boxun Yıldızları" programına katılmıştır. Boxun Yıldızları yarışmasının sunuculuğunu Dilara Gönder yapmakta olup diğer yarışmacılar aşağıdaki gibidir.

Boxun Yıldızları Kadın Yarışmacılar: Fulya Keskin kimdirSahra Işık kimdir,  Asena, Berna Canbeldek kimdirAycan Demirci kimdir

Ayşıl Özaslan instagram adresi: @aysilozaslan

Ayşıl Özaslan Foto Galeri

Ayşıl Özaslan Katıldığı Yarışmalar

Benzer Biyografiler

Sami Levi Kimdir?
Sami Levi
Şarkıcı
Berna Canbeldek Kimdir?
Berna Canbeldek
Yarışmacı
Çılgın Sedat Kimdir?
Çılgın Sedat
Şarkıcı
Ramazan Kalyoncu Kimdir?
Ramazan Kalyoncu
Yarışmacı
Aycan Demirci
Aycan Demirci
Yarışmacı
Baki Mercimek Kimdir?
Baki Mercimek
Yarışmacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.