İlgini çekebilir

Büşra Pekin kimdir?

Galeri Son Güncellenme: 24.05.2019 04:37

Ayşegül Yılmaz Foto Galeri

Çok Güzel Hareketler 2 Ayşegül Yılmaz'ın Sevgilisi Kimdir?
Çok Güzel Hareketler 2 Ayşegül Yılmaz’ın Sevgilisi Kimdir?

Ayşegül Yılmaz’ın sevgilisi yoktur.

Ayşegül Yılmaz, Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 kadrosunda yer alıyor. Güzel oyuncu hakkında ise Ayşegül Yılmaz kim? Nereli? Kaç yaşında? Boyu, kilosu kaç? Sevgilisi kim? Sevgilisi var mı? şeklinde detaylar merak ediliyor. İşte tüm sorularınızın yanıtı ve yetenekli oyuncu Ayşegül Yılmaz'ın biyografisi!

Ayşegül Yılmaz, 13 Aralık 994 tarihinde Zonguldak'ta doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise öğrenimini memleketi Zonguldak'ta tamamladı.

Eğitim hayatı

Zonguldak Kız Teknik Anadolu Kız Meslek Ve Kız Meslek Lisesi mezunu olduktan sonra üniversite sınavlarına hazırlandı. Lisede Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık bölümünü okuyan Ayşegül Yılmaz, Coğrafi konum olarak Kastamonu iline yakın olan Zonguldak'ta ailesi olması nedeniyle üniversite tercihini Kastamonu Üniversitesi olarak belirledi. Üniversiteden Grafik Tasarım Bölümünden mezun olarak lisans diplomasını aldı. Ailesiyle birlikte üniversite eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul'a taşındı. İstanbul Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü'nde eğitim aldı.

Oyunculuk, tiyatro, film ve dizi kariyeri

Ayşegül Yılmaz, 2009 yılında FOX TV kanalında ilk bölümü yayınlanan Deniz Yıldızı dizisinde sanat asistanı olarak görev yapmıştır. 2015 yılında TV 8 kanalında yayınlanan Aşkların En Güzeli adlı dizide yönetmen olarak yer almıştır.

İstanbul'da Beykent Üniversitesinde okuduğu dönemin öncesinde ailesine sınava gireceğini söylememiş ve oyunculuk bölümünü kazanmıştır. Ailesi bu durumu sonradan öğrense de kızlarının oyunculuğu çok istediğini anlamış ve Yılmaz'ın arkasında durmuştur. Üniversite yıllarında oyunculuk alanında kendisini geliştirmiş, bir çok tiyatro oyununda oynamıştır. 2019 yılı için Yılmaz Erdoğan'ın planladığı ve hayata geçirmiş olduğu ''Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'' seçmelerine katılmış ve oyuncu kadrosuna alınmıştır.

Oynadığı Diziler ve Filmler

  • Deniz Yıldızı - 2009/2015 (Sanat Asistanı)
  • Aşkların En Güzeli - 2010 (Yönetmen)

Boy, Kilo, Yaş Bilgileri ile Aşk hayatı

1.68 m boyunda ve 55 kilo ağırlığında olan yetenekli oyuncu Ayşe Yılmaz, yay burcudur. 1994 yılında Zonguldak'ta doğan isim şuan 25 yaşındadır. Sevgilisi yoktur.

İnstagram Hesabı: @aysegulltatilde

 

 

 

Ayşegül Yılmaz Kişisel Bilgiler

Yer Aldığı Projeler

  • Deniz Yıldızı
  • Aşkların En Güzeli
  • Çok Güzel Hareketler Bunlar 2

Benzer Biyografi Yazıları

Yeşim Dursun
Oyuncu
Ayşegül Yılmaz
Oyuncu
Engin Demircioğlu
Oyuncu
Arif Güloğlu
Oyuncu
Evliya Aykan Hakkında Detaylar
Evliya Aykan
Oyuncu
Metin Pıhlıs
Oyuncu

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2, ile ilgili tüm bağlantılara ulaşın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir