İlgini çekebilir

Toprak Razgatlıoğlu kimdir?

Galeri Son Güncellenme: 10.11.2017 10:40

Ayşegül Melisa Doğan Foto Galeri

Ayşegül Melisa Doğan Kaç Yaşında?
Ayşegül Melisa Doğan Kaç Yaşında?

1992 doğumlu, 25 yaşında.

Katıldığı moda yarışmaları ile ünlenen ve sivri dilli eleştirileri nedeniyle dikkat çeken Ayşegül Melisa Doğan kimdir?

Ayşegül Melisa Doğan, 1992 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Aslen Diyarbakırlı olan Ayşegül M. Doğan, moda alanında kariyer yapmak istemiş ve kendisine küçük bir butik açarak bu yolda ilk adımı atmıştır.

Ayşegül Melisa Doğan Ekran Kariyeri

Ayşegül Melisa Doğan, ekran karşısına katılmış olduğu moda yarışmaları ile çıkmıştır. Bu yarışmalarda tarzından daha çok sivri dili ve acımasız eleştirileriyle gündeme gelmiştir. 

Yarışmalarda, kendisiyle birlikte yarışan diğer adaylarla sürekli kavga halinde olması hem yarışma jürisini hem de izleyenleri zaman zaman çileden çıkarsa da, Ayşegül Melisa Doğan bu tavrından vazgeçmemiştir.

Ayşegül Melisa Doğan'ın Katıldığı Yarışmalar

Moda yarışmalarının dikkat çeken isimlerinden olan Ayşegül Melisa Doğan, ilk olarak "Bu Tarz Benim" adlı yarışma ile ekran karşısına çıkmıştır. Bu yarışmada Ezgi Baylar, Ayşenur Balcı gibi isimlerle birlikte yarışan Ayşegül M. Doğan yarışmada birinciliği Aycan-Nurcan Şencan kardeşlere kaptırmıştır.

Daha sonra "İşte Benim Stilim" adlı yarışmada yarışan Ayşegül Melisa Doğan, bu yarışmada moda anlamında daha çok ön plana çıkmıştır. Tarzı ve kombinleri oldukça beğenilen Ayşegül Melisa Doğan, bu yarışmadan sonra kendisine Nişantaşı semtinde bir butik açmıştır. 

Uzun süredir ekranlardan uzak kalan Ayşegül Melisa Doğan, Kanal D'de yayınlanan Alışveriş Melekleri yarışması ile yeniden ekran karşısına çıkmıştır. Bu yarışmada Nihal Candan ve Simay Tokatlı ile birlikte alışveriş meleği olan Ayşegül M. Doğan, her hafta bir yarışmacı ile alışverişe çıkıp onu giydirecek ve jüriden en yüksek puanı almaya çalışacaktır.

Ayşegül Melisa Doğan'ın Alışveriş Meleklerinden biri olduğu bu moda yarışmasının jüri üyeleri ise Kemal Doğulu ile İvana Sert olmuştur.

Ayşegül Melisa Doğan Kişisel Bilgiler

Ayşegül Melisa Doğan Katıldığı Yarışmalar

  • Alışveriş Melekleri
  • İşte Benim Stilim
  • Bu Tarz Benim

Benzer Biyografi Yazıları

Hakan Akkaya Kimdir?
Hakan Akkaya
Modacı
Melek Özçağan
Melek Özçağan
Yarışmacı
Nil Karataş Kimdir?
Nil Karataş
Sanatçı
Aleyna Eroğlu
Aleyna Eroğlu
Yarışmacı
Dilara Kayalı
Dilara Kayalı
Yarışmacı
Neslihan Yargıcı Kimdir?
Neslihan Yargıcı
Modacı

Alışveriş Melekleri, İşte Benim Stilim, ile ilgili tüm bağlantılara ulaşın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir