İlgini çekebilir

Tuğçe Yılmaz kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 10.11.2017 10:55
Ayşegül Melisa Doğan Kimdir?

Ayşegül Melisa Doğan Kimdir ?

Ayşegül Melisa Doğan Biyografisi

Katıldığı moda yarışmaları ile ünlenen ve sivri dilli eleştirileri nedeniyle dikkat çeken Ayşegül Melisa Doğan kimdir?

Ayşegül Melisa Doğan, 1992 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Aslen Diyarbakırlı olan Ayşegül M. Doğan, moda alanında kariyer yapmak istemiş ve kendisine küçük bir butik açarak bu yolda ilk adımı atmıştır.

Ayşegül Melisa Doğan Ekran Kariyeri

Ayşegül Melisa Doğan, ekran karşısına katılmış olduğu moda yarışmaları ile çıkmıştır. Bu yarışmalarda tarzından daha çok sivri dili ve acımasız eleştirileriyle gündeme gelmiştir. 

Yarışmalarda, kendisiyle birlikte yarışan diğer adaylarla sürekli kavga halinde olması hem yarışma jürisini hem de izleyenleri zaman zaman çileden çıkarsa da, Ayşegül Melisa Doğan bu tavrından vazgeçmemiştir.

Ayşegül Melisa Doğan'ın Katıldığı Yarışmalar

Moda yarışmalarının dikkat çeken isimlerinden olan Ayşegül Melisa Doğan, ilk olarak "Bu Tarz Benim" adlı yarışma ile ekran karşısına çıkmıştır. Bu yarışmada Ezgi Baylar, Ayşenur Balcı gibi isimlerle birlikte yarışan Ayşegül M. Doğan yarışmada birinciliği Aycan-Nurcan Şencan kardeşlere kaptırmıştır.

Daha sonra "İşte Benim Stilim" adlı yarışmada yarışan Ayşegül Melisa Doğan, bu yarışmada moda anlamında daha çok ön plana çıkmıştır. Tarzı ve kombinleri oldukça beğenilen Ayşegül Melisa Doğan, bu yarışmadan sonra kendisine Nişantaşı semtinde bir butik açmıştır. 

Uzun süredir ekranlardan uzak kalan Ayşegül Melisa Doğan, Kanal D'de yayınlanan Alışveriş Melekleri yarışması ile yeniden ekran karşısına çıkmıştır. Bu yarışmada Nihal Candan ve Simay Tokatlı ile birlikte alışveriş meleği olan Ayşegül M. Doğan, her hafta bir yarışmacı ile alışverişe çıkıp onu giydirecek ve jüriden en yüksek puanı almaya çalışacaktır.

Ayşegül Melisa Doğan'ın Alışveriş Meleklerinden biri olduğu bu moda yarışmasının jüri üyeleri ise Kemal Doğulu ile İvana Sert olmuştur.

Ayşegül Melisa Doğan Foto Galeri

Ayşegül Melisa Doğan Katıldığı Yarışmalar

Benzer Biyografiler

Sevil Uyar Kimdir?
Sevil Uyar
Oyuncu
Deniz Saral
Deniz Saral
Yarışmacı
Hatice Çarpar Kimdir?
Hatice Çarpar
Sanatçı
Aleyna Eroğlu
Aleyna Eroğlu
Yarışmacı
Yeşim Erçetin Kimdir?
Yeşim Erçetin
Sanatçı
Melek Özçağan
Melek Özçağan
Yarışmacı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir