İlgini çekebilir

Tuğçe Kandemir kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 05.06.2022 18:47

Aynaz Deedra Kimdir ?

Aynaz Deedra Biyografisi

Aynaz Deedra kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Evli mi? Eşi kimdir? Aynaz Deedra boyu, kilosu kaç? İşte detaylı biyografisi ve kısaca hakkında bilgiler.

Aynaz Deedra , yazar ve televizyon programı sunucusudur. Asıl adı  Deedra Aynaz Özlen Özkaşıkçı dır. Aynaz Deedra kökeni ve Aynaz Deedra nereli olduğu merak edilmektedir. 14 Temmuz tarihinde Ankara'da dünyaya gelmiştir. Amerika'da bulunan Florida Merkez Üniversitesi'nden mezun olmuştur. Bachelor of Science İşletme Yönetimi ile Pazarlama ve Psikolojide Çift Yandal alanlarında eğitimini tamamlamıştır. İngilizce ve Türkçe'yi anadili gibi akıcı seviyede konuşmaktadır.

Kesişen Kültürler Programının Sunucusu Aynaz Deedra Kimdir?

beIN İZ kanalında Kesişen Kültürler adlı programın sunuculuğunu yapmaktadır. Aynaz Deedra nın çocukluğundan beri en sevdiği şey, yemek yapmak ve farklı coğrafyalara seyahat etmektir. Çeşitli dergi ve gazeteler için seyahat yazıları yazmaktadır. Spor ise hayatının en önemli olmazsa olmaz aktivelerinden birisidir.

Aynaz Deedra Ne İş Yapıyor ?

Aynaz Deedra Akere İç Giyim şirketinin kurucu ortağıdır. Farklı İtalyan markalarını Türkiye pazarına getirmiştir. Ankara'da bulunan Bilkent Üniversitesi'nde “Anglo Amerikan Kültürleri ve Örgütsel Davranış” dersi vermiştir. Bunların dışında bir çok sosyal sorumluluk projesinde ve bir çok pazarlama alanında aktif rol aldı.

Aynaz Deedra Kaç Yaşında?

Başarılı yazar-sunucu Deedra Aynaz Özlen Özkaşıkçı'nın kaç yılında dünyaya geldiği bilgisine ulaşılamamıştır. Ama 14 Temmuz günü doğmuştur. 

Aynaz Deedra Evli Mi? Eşi Kimdir?

Kesişen Kültürler programının sunucusu Aynaz Deedra evli mi? Sevgilisi var mı? bu soruların yanıtını araştırdık. Evlidir ve 2 çocuk annesidir. Aynaz Deedra eşi kim olduğunu merak edilmektedir. Emek Un Şirketinin ortaklarından olan Ali İhsan Özkaşıkçı'dır. 

Deedra Aynaz Özlen Özkaşıkçı'nın Boyu, Kilosu Kaç?

Kesişen Kültürler programının sunucusu Aynaz Özkaşıkçı'nın boyu 1.74 m, kilosu ise 62 kg olarak bilinmektedir.

Kitapları; İlk Isırıkta Aşk

Bu kitap hakkında sizler için kısa bir tanıtım geçiyorum.

"Bilin ki onlarca kere elimi yaktım sıcak tepsilerle. Fırının karşısına geçip 200 ºC'de 45 dakika süresince ‘Lütfen kabar, lütfen, lütfen!' diye sayıkladım kaç kez. Una bulanmış yüzümle, gözümden akan bir damla yaşla mutfağın ortasına çöküp öylece kaldığım da oldu, yemeklerim çok beğenilince luktan ağlamış olduğım da…"

Önünüze bir dünya haritası açın, gözlerinizi kapatın ve parmağınızı rastgele dolaştırıp, dilediğiniz bir yerde durdurun. Orası her neresi olursa olsun Aynaz'ın size anlatacağı bir hikayesi, vereceği enfes bir tarifi, sofranızı ziyafete dönüştüreceği tavsiyeleri var!

Uzakdoğu'dan Fas'a, Teksas'tan İtalya'ya ağzınızı sulandıracak bir lezzet yolculuğuna hazır olun. Bu kitabı edinmenizin peşinden denizin ortasında bile olsanız biraz balık, biraz yosunla harikalar yaratacaksınız! Bundan böyle sadece yemeklerinizin tadı değil sofranızın güzelliği de dillere destan olacak.

Aynaz, alışkanlıklarınızı değiştirmeye, yeniliklere yelken açmanızı sağlamaya, içinizdeki yaratıcılığı ortaya çıkarmanıza yardımcı olmaya geliyor. Fırınınızı ısıtın, ölçü bardaklarınızı hazırlayın, yıllardır vitrininizde duran o şahane takımları kurtarın tozlu raflardan… Artık, Aynaz var!

"Güzel bir yemeği, şık bir sofrada yemek hepimizin hakkı ve bunu hepimiz yapabiliriz. Ben yaptım, siz de yapacaksınız biliyorum.

Mutfağıma, soframa, yolculuğuma hoş geldiniz! Afiyetle yiyin!"

Sosyal Medya Hesabı; @aynazoz

Aynaz Deedra Foto Galeri

Benzer Biyografiler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.