İlgini çekebilir

Tuğçe Sökesoğlu kimdir?

Galeri Son Güncellenme: 27.10.2017 10:46

Aycan Demirci Foto Galeri

Aycan Demirci ( Gardırop Savaşları Aycan ) Vikipedi
Aycan Demirci ( Gardırop Savaşları Aycan ) Vikipedi

Aycan Demirci 1996 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. 1.70 boyunda olan ve düzgün fiziği ve güzelliği ile dikkat çeken Aycan Demirci modellik yapmaktadır.

İstanbul'da ailesi ile birlikte yaşayan Aycan Demirci, katıldığı moda yarışması sayesinde geniş bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmış ve ekranlarda dikkat çeken bir kişi olmuştur.

Gardırop Savaşları Yarışması ile Ünlendi

Aycan Demirci Fox TV ekranında yayınlanan Gardırop Savaşları adlı moda yarışması ile ünlenen bir isimdir. Yarışmada hem dış görünüşü hem de tarzı ile dikkat çeken bir isim olan Aycan Demirci, Gardırop Savaşları yarışmasının ilk sezonundan beri yarışan isimlerden biridir.

Ayşe Brav, Raşit Bağzıbağlı ve Gül Gölge Saygı gibi ünlü isimlerin jüri koltuğunda oturduğu Gardırop Savaşları yarışmasında Gizem Dinibütünoğlu ile birlikte en eski yarışmacı olan Aycan Demirci, yarışmada bazen zor zamanlar atlatsa da sonradan katılan çoğu yarışmacıyı elemeyi başarmış ve tarzı ile öne çıkan bir isim olmuştur.

Aycan Demirci'nin yarıştığı Gardırop Savaşları yarışmasının ilk sezon birincisi Gizem Ay olmuştur. İkinci sezonun birincisinin kim olacağı henüz belli olmazken, Didem Ezgi Akın, Milli Atlet Nagihan Karadere, Fatma Ok gibi isimler Gardırop Savaşlarının dikkat çeken diğer yarışmacıları arasındadır.

Aycan Demirci Boxun Yıldızları Yarışması ile Ekranda!

Aycan Demirci, daha önce katıldığı moda yarışmasında güzelliği ile herkesi büyülerken, şimdilerde ise TV 8'de yayınlanan Boxun Yıldızları yarışmasında ringlerde izleyenleri şaşırtacak gibi duruyor.

Uzun süredir profesyonel anlamda box yapan hatta bu tutkusunu vücuduna da kazıtan Aycan Demirci, box sporuna olan ilgisini bu defa ekrana taşıyor ve Boxun Yıldızları yarışması ile yeniden ekranlara geliyor...

Aycan Demirci Kişisel Bilgiler

Aycan Demirci ( Gardırop Savaşları Aycan ) Kimdir?Fox TV'de yayınlanan moda yarışması Gardırop Savaşları'nın yarışmacısıdır.
Aycan Demirci Kaç Yaşında?1996 doğumlu 21 yaşındadır.
Aycan Demirci Boyu1.70 cm
Aycan Demirci Nereli?İstanbul doğumludur.
Aycan Demirci Kaç Kilo?50 kg

Yer Aldığı Projeler

  • Boxun Yıldızları
  • Gardırop Savaşları

Benzer Biyografi Yazıları

Didem Ezgi Akın
Didem Ezgi Akın
Yarışmacı
Tuğçe Dural
Tuğçe Dural
Yarışmacı
Baki Mercimek Kimdir?
Baki Mercimek
Yarışmacı
Ayşıl Özaslan Kimdir?
Ayşıl Özaslan
Yarışmacı
Gül Gölge Saygı Kimdir?
Gül Gölge Saygı
Sunucu
Berna Canbeldek Kimdir?
Berna Canbeldek
Yarışmacı

Boxun Yıldızları, Gardrop Savaşları, ile ilgili tüm bağlantılara ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.