İlgini çekebilir

Emir Çubukçu kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 06.05.2021 22:12
Ayça Ayşin Turan Kimdir?

Ayça Ayşin Turan Kimdir ?

Ayça Ayşin Turan Biyografisi

Ayça Ayşin Turan kimdir? Aslen Sinoplu olan başarılı oyuncu 25 Ekim 1992 doğumludur. Genç oyuncu İstanbul’da doğmuş ve burada yaşamaktadır. Eğitimine de halen devam etmektedir. Annesi Türk babası ise Faslı olan Ayça, hemen hemen herkesin gönlünde taht kurmayı başarmıştır. Ayça Ayşin Turan aynı zamanda Özcan Deniz’in de sevgilisi olmaktadır. Fiziğinin son derecede düzgün olması, renkli gözlerinin bulunması ve teninin de açık kumral olması bütün dikkatleri üzerine toplamaktadır. Bütün bunların haricinde başarılı bir şekilde oyunculuk performansı yürütmesi sebebiyle izleyiciler tarafından çok fazla taktir edilmektedir.

Üniversite öğrenimini almadan önce Gönül Ülkü - Gazanfer Özcan Tiyatrosu’nda ve Sinop Belediye Konservatuarında eğitim almıştır. Böylelikle çok iyi bir eğitim aldığı gerek dizilerden gerekse de hal ve hareketlerinden belli olmaktadır. Ayça Ayşin Turan oyunculuk eğitimini tamamladıktan sonra ilk dizi kariyerine başlamıştır. Dizi kariyerine başladıktan sonra oyunculuğunun üst düzeyde olması sebebiyle birbirinden farklı dizilerde kendisini göstermiştir. Dizi ve film projelerinde oyunculuk teklifi almıştır. Bu teklifleri geri çevirmeyerek sürekli olarak ekran karşısına geçmiş ve izleyiciler ile iletişim haline geçmiştir.

Ayça Ayşin Turan Dizileri

Ayça Ayşin Turan dizi kariyerini uzun süredir devam ettiren başarılı oyuncu Karagül dizisinden oyunculuk teklifi almıştır. Bu teklifi kabul etmesi sonucunda da Ada Şanverdi isimli karaktere hayat vermiştir. Bunun haricinde de Dinle Sevgili dizisinde de Gülfem karakterini canlandırmıştır. Bu iki dizilerde oynarken diziler çok yüksek reytingler alması üzerine adından daha fazla söz ettirmiştir. Bu diziler aracılığı ile ününü daha da arttırması sebebiyle film teklifleri de almıştır. Ayrıca farklı farklı dizilerde daha rol aldığını söylemek mümkün olmaktadır. Ayça Ayşin Turan sosyal medyayı faal bir şekilde kullanmasından dolayı çoğu kişi tarafından da sevilmektedir. Ayrıca televizyonda da magazin haberlerinde çok sık olmasa da kendisini görebilmek mümkündür.

Ayça Ayşin Turan Filmleri

Genellikle dizi projelerinde kendisini gördüğümüz genç ve güzel oyuncu film projelerinde de yer almıştır. 2015 senesinde Özcan Deniz tarafından yönetmenliğinin ve yapımcılığının yapıldığı filmde yer almıştır. Sevimli ve Tehlikeli filmde başrol oyuncusu olarak izleyicilerin karşısına çıkan Ayça Ayşin Turan çok fazla olumlu tepki almıştır. Ayrıca Özcan Deniz ile aralarında yaşanan aşk bu tarihlerden itibaren süre gelmektedir. Filmin diğer başrol oyuncusu olan Şükrü Özyıldız ile yaşamış olduğu kavga ile sıklıkla gündeme gelmişti. Hatta magazin haberleri arasında üst sıralarda haber olarak yapılmıştır. Yaşanmış olan kavga sebebiyle iki başrol oyuncusunun film çekimleri tamamlanana kadar küs kalması neticesinde filmin de bu şekilde tamamlanarak bitmesini sağlamıştır.

Meryem Dizisi Meryem Akça Rolü

Ayça Ayşin Turan 2017 sezonunda yeni bir dizi projesi olan Meryem dizisi ile ekrana dönmüştür. Baş rolü yakışıklı oyuncu Furkan Andıç ile paylaştığı Meryem dizisinde Ayça Ayşin Turan, Meryem Akça rolü ile izleyici karşısına çıkmıştır. 

Ayça Ayşin Turan Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

  • 2020 - Arıza (Halide Gürkan)
  • 2017 - Meryem
  • 2016 - Altınsoylar
  • 2015 - Sevimli Tehlikeli (Sinema Filmi)
  • 2013 - Karagül
  • 2011 - Dinle Sevgili

Benzer Biyografiler

Deniz Çakır Kimdir?
Deniz Çakır
Oyuncu
Saruhan Hünel Kimdir?
Saruhan Hünel
Oyuncu
Ece Uslu Kimdir?
Ece Uslu
Oyuncu
Begüm Akkaya (Altınsoylar Ümmü) Kimdir?
Begüm Akkaya
Oyuncu
Feyzan Soykan Kimdir?
Feyzan Soykan
Oyuncu
Özlem Maden Kimdir?
Özlem Maden
Oyuncu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir