İlgini çekebilir

Emre Bulut kimdir?

Galeri Son Güncellenme: 29.01.2018 00:08

Atakan Özyurt Foto Galeri

Atakan Özyurt Kaç Yaşında?

Atakan Özyurt Kaç Yaşında?

Atakan Özyurt 1993 doğumlu ve 25 yaşında

Atakan Özyurt 31 Aralık 1993 tarihinde Ordu'da doğdu.  İstanbul Arel Üniversitesi Tıbbi Labaratuvar Bölümü mezunudur. Atakan Özyurt'un bu kadar ünlü olmasının yolu Fatih Yasin ile birlikte çekmiş olduğu Vine videoları dır. Daha çok Flash TV oyunculuklarını tiye alan sahnelerle bir çok kişiyi güldürerek eğlendirmeyi başarmışlardır. Bilal Hancı, Atakan'ın Fatih ile videolar çektiği zamanlarda onlara kıyasla daha çok tanınan bir isimdi. Sonradan tanışmaları ile You Tube üzerinde ''Kafalar'' kanalını açmış ve milyonlarca izlenme almışlardır.

1.81 boyunda olan Atakan Özyurt, 74 kilodur. Burcu ise Oğlak Burcudur. 26 Ocak 2018 tarihinde kendisine yapılan kışkırtma videosunda dikkat çeken bir detayı yakaladık. Solist Deniz Toprak'ın kardeşi Nilay Toprak'ın odasında resmini fark ettik.  Resim galerimizde mevcuttur Atakan Özyurt'un sevgilisi kimdir? Küçüklüğü ve diğer biyografi bilgileri için foto galeri kısmına bakabilirsiniz.

Atakan Özyurt Kişisel Bilgiler

Atakan Özyurt Nilay Toprak ile sevgili mi?Bune kesin olarak evet diyemiyoruz, ancak odasında Nilay Toprak'ın resminin olduğunu fark ettik.

Sosyal Medya'da Atakan Özyurt

  • YouTube: Kafalar Kanalı
  • İnstagram: atakanozyurt

Benzer Biyografi Yazıları

Atakan Özyurt Kimdir?
Atakan Özyurt
Ünlü

Kafalar, ile ilgili tüm bağlantılara ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir