İlgini çekebilir

Çağla Demir kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 07.01.2019 21:35
Aslıhan Malbora Kimdir?

Aslıhan Malbora Kimdir ?

Aslıhan Malbora Biyografisi

Seven Ne Yapmaz dizisinde Zeynep rolünde izlediğimiz genç ve güzel oyuncu Aslıhan Malbora kimdir?

Güzel oyuncu Aslıhan Malbora 1995 yılında Afyon'da dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini İstanbul'da devam ettiren Aslıhan Malbora İstanbul Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği ve Kimya Mühendisliği bölümü öğrencisidir. 

Üniversite eğitiminin yanı sıra oyunculuk eğitimi de alan Aslıhan Malbora, Akademi 35.5 Sanat Evi bünyesinde oyunculuk eğitimlerine devam etmektedir. 

İlk Dizisi; Seven Ne Yapmaz

Seven Ne Yapmaz Oyuncuları

Oyunculuğa ilk adımını Atv ekranında yayınlanan "Seven Ne Yapmaz" dizisi ile atan Aslıhan Malbora, Seven Ne Yapmaz dizisinde Zeynep rolü ile izleyicilerin karşısına çıkmıştır.

Aslıhan Malbora'nın Zeynep rolü ile ekrana geldiği Seven Ne Yapmaz dizisinde Yusuf Çim, Seren Şirince, Ecem Çalık, Şeyla Halis gibi isimler de rol almıştır. 

Seven Ne Yapmaz Dizi Oyuncuları: Yusuf Çim, Seren Şirince, Ecem Çalık, Ferzan Hekimoğlu

Star TV ekranlarında ilk bölümü 13 Haziran 2018 tarihinde yayınlanan ''Kalbimin Sultanı'' dizisinde Saliha Sultan karakterini canlandırdı. Dizide Ali Ersan Duru, Alexandra Nikiforova gibi isimler başrol oyuncuları arasında yer almıştır. Fakat dizi 8.bölüm ile ekranlara final yaparak veda etmiştir.

Aslıhan Malbora, Atv kanalında yayınlanmakta olan fakat 13.bölümü ile final yapacak olan ''Ağlama Anne'' dizisinde Zeynep Fırıncıoğlu karakterini canlandırmaktadır. Dizinin final yapacak olması ile güzel oyuncunun yeni dizisi merakla beklenmektedir.

Aslıhan Malbora Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Ulaş Albayrak Kimdir?
Ulaş Albayrak
Oyuncu
Özlem Çakman Kimdir?
Özlem Çakman
Oyuncu
Sadi Celil Cengiz Kimdir?
Sadi Celil Cengiz
Oyuncu
Bülent Seyran Kimdir?
Bülent Seyran
Oyuncu
Açelya Devrim Yılhan Kİmdir?
Açelya Devrim Yılhan
Oyuncu
Taner Rumeli Kimdir?
Taner Rumeli
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.