İlgini çekebilir

Uğur Bilgin kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 26.01.2017 20:05
Aslı İnandık

Aslı İnandık Kimdir ?

Aslı İnandık Biyografisi

Aslı İnandık 1989 yılında Ankara'da dünyaya gelmiştir. Tiyatro ve sanata fazlasıyla ilgi duyan Aslı İnandık, eğitimini de bu yönde şekillendirmiş ve önce Ankara Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi Müzik bölümünde okumuştur. Çello ve piyano gibi müzik aletlerini de uzun süre eğitim aldıktan sonra profesyonel bir şekilde çalmaya başlamıştır.

Aslı İnandık eğitimine daha sonra Gazi Üniversitesi Müzik Öğretmenliği ve ardından da Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro/Oyunculuk Ana Sanat Dalı okuyarak devam etmiştir. Aslı İnandık aynı zamanda müzik dersleri de vermektedir.

Aslı İnandık Youtube Videoları ile Tanındı

Aslı İnandık Youtube videoları ile dikkat çekmiştir. Son derece düzgün bir diksiyona ve eğitimini de aldığı oyunculuk kabiliyetine güvenerek 2013 yılında açtığı Youtube kanalı sayesinde videoları milyonlar tarafından izlenmiş ve oldukça beğeni toplamıştır. Sosyal medyada da takipçi sayısı hızla artmaktadır. 

Yalan Dünya Dizisi ile Oyunculuğa Başladı

Aslı İnandık ekranlarda ise ilk olarak Yalan Dünya dizisi ile dikkat çekmiştir. Gülse Birsel'in senaryosunu yazdığı ve Gupse Özay, İrem Sak, Sarp Apak gibi isimlerin kadrosunda bulunduğu Yalan Dünya dizisi ile oyuncu olarak ilk deneyimini yaşayan Aslı İnandık bu anlamda yeni projelerde de yer alacağının sinyallerini vermiştir.

Yıldızlar Şahidim Dizisinde Rol Alıyor

Aslı İnandık yeni sezonda yepyeni bir proje ile ekran karşısına geliyor ve Star TV ekranında yayınlanan Yıldızlar Şahidim dizisinde rol alıyor.

Aslı İnandık Star TV dizisi Yıldızlar Şahidim'de Canan Ergüder, Mesut Akusta, Berk Cankat, Özge Gürel gibi oyuncularla birlikte rol alıyor. 

Aslı İnandık Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Mesut Akusta Kimdir?
Mesut Akusta
Oyuncu
Gamze Karaduman
Gamze Karaduman
Oyuncu
Öner Erkan Biyografi
Öner Erkan
Oyuncu
Berk Cankat Kimdir?
Berk Cankat
Oyuncu
Gupse Özay
Gupse Özay
Oyuncu
Canan Ergüder Kimdir?
Canan Ergüder
Genel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir