İlgini çekebilir

Pelin Akil kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 13.04.2020 15:53

Sabina Jat Kimdir ?

Sabina Jat Biyografisi

Ask Bir Ruya Kiran Kimdir?

26 Temmuz 1994 yılında dünyaya gelen ünlü oyuncunun gerçek adı Sabina Jat’tır. Mumbai doğumlu olan Hindistanlı genç yıldız küçük yaştan itibaren oyunculuk yapan yetenekler arasında yer alıyor. Hindistan yapımı dizilerde küçük rollerde yer alan Sabina Jat, oyunculuk ile ilgili birçok eğitim kurumundan eğitim almış, üniversite eğitimi almamıştır. 26 yaşında olan genç yıldız 24 yaşından sonra birçok dizi de rol almaya başlamış ve son olarak Aşk Bir Rüya dizisinde Kiran karakterine can vermeye başlamıştır.

aşk bir rüya kıran kimdir? Sabina Jat kimdir

İlişkisi

Şu anda herhangi bir ilişkisi bulunmayan gen yıldız son olarak gözler yalan söylemez dizisinde birlikte rol aldığı yıldız oyuncu Minelse Bari ile ilişki yaşamıştır. 2 yıl süren birliktelik sonrası ikili yollarını ayırmıştır.

Boy ve Kilo

Ünlü yıldız düzenli olarak spor yaptığı için kilosuna dikkat etmektedir. 167 cm boyunda ve 56 kg ağırlığında olan genç yıldız fit vücudu ve güzel gözleri ile erkekleri etkilemektedir.

Diziler

Gözler Yalan Söylemez dizisi, 2015, Aşk Bir Rüya dizisi 2020 ve bu diziler dışında çok sayıda reklam filminde rol alan genç yıldız herhangi bir sinema filminde rol almamıştır. Etkileyici bakışları ile bilinen genç yıldız gözlerinin güzelliği ile ünlenmiştir.

Burcu

Aslan burcu olan genç yıldız Sabina Jat burcunun tüm özelliklerine sahip olmakla birlikte yükseleni de yengeç olduğu için çok uyumlu bir kişiliğe sahiptir.

Benzer Biyografiler


1 Yorum

  1. deepika

    22 Eylül 2021 at 19:59

    Dini nedir

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.