İlgini çekebilir

Ceren Reis kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 06.05.2021 22:04
Asena Keskinci Kimdir?

Asena Keskinci Kimdir ?

Asena Keskinci Biyografisi

Asena Keskinci, 20 Nisan 2001 tarihinde İstanbul'da doğdu. 1.69 boyunda ve 52 kilo olan başarılı oyuncu Koç burcudur. Bir zamanlar FOX TV kanalında yayınlanan Bez Bebek dizisinde Yağmur karakterini canlandırmıştır. Hayat verdiği bu karakter ile tanınmış ve sonrasında bir çok projede adını duyurmayı başarmıştır. Aşağıdaki resimde yer alan küçük kız büyüdü ve o Asena Keskinci...

Asena Keskinci Hangi Dizilerde Oynadı?

Oyunculuk kariyerinde oynadığı ilk dizi 2005 yılında ilk bölümü yayınlanan ve 2006 yılına kadar iki sezon devam eden ''Hırsız Polis'' adlı dizi olmuştur. Dizide Kiraz karakterini canlandırmıştır. Daha sonra yukarıda bahsettiğimiz gibi Bez Bebek dizisinde 2007 yılında (henüz 6 yaşında iken) Yağmur karakterine hayat vermiştir. Günümüzde de ''Bez Bebek Yağmur Şimdiki Hali'' şeklinde aramalar yapılmaktadır. 

O Kadın adlı sinema filminde yine 6 yaşında iken Binnur adlı karakteri oynamıştır. Parmaklıklar Ardında dizisinde (2007) Lara Mutlu, Yol Arkadaşım dizisinde (2008 - 2009) Sedef karakteri ile kameraların karşısına geçmiştir.

2012 yılında Köstebekgiller adlı çizgi filminde Pelin, 2015 yılında aynı çizgi filmin Köstebekgiller: Perili Orman, Köstebekgiller 2: Gölgenin Tılsımı adlı sinema filmlerinde Pelin'i canlandırmıştır.

Uzun süre dizilerden uzak kalarak sinema filmi sektöründe adını duyduğumuz Asena Keskinci, 2013 yılında gösterime giren Bir Aşk Hikayesi isimli filmde Ece, Arap Saçı (2018 - Damla), Ahlat Ağacı (Yasemin) filmlerinde oynamıştır.

 

Asena Keskinci Foto Galeri

Tanındığı Dizi

  • Bez Bebek - Yağmur
  • Masumiyet - Hande Hancı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.