İlgini çekebilir

Sinan Gümüş kimdir?

Galeri Son Güncellenme: 01.04.2021 22:17

Arif Güloğlu Foto Galeri

Arif Güloğlu (5)

Arif Güloğlu Kimdir?

Arif Güloğlu, Ankara’da 18 Eylül 1997 tarihinde dünyaya geldi. 1,73 boya, 69 kiloya sahip olan oyuncu başak burcudur.

 

Arif Güloğlu Kariyeri ve Eğitim Hayatı

Ankara’da yaşadığı yıllarda tiyatro ile içli dışlı olan genç yetenek bu dönemde birçok gösterimde rol aldı. 19 yaşında İstanbul’a yerleşti ve burada tiyatro tutkusunu ve eğitim öğretim hayatını devam ettirdi. Hayali olan oyunculuk için çok emek harcadı. Bu uğraşların meyvesini 2018 yılında Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 kadrosunu dahil olmasıyla aldı. Günümüzde Kanal D ekranlarında seyirci karşısına çıkmaktadır.

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ekibinde birçok skeçte yer bulan yakışıklı oyuncu büyük beğeni topladı. Kadroya ‘çırak’ rolü ile katılan Güloğlu, özellikle Ankara Bebesi canlandırmaları ile tanınıyor. Onunla klişeleşmiş ‘sanayi’ diyalogları skeçlerinin bir parçası olmuştur.

 

Arif Güloğlu Kansere Yakalandı

Arif Güloğlu lenf kanserine yakalandığını açıkladı. Sevenleri tarafından büyük bir üzüntüyle karşılanan bu haberi, genç oyuncu 2 hafta önce öğrendi, şuan Ankara’da bir hastanede tedavi gördüğü söylendi.

Güloğlu sosyal medyada durumuyla ilgili paylaşımda bulundu. Paylaşımında ‘Kısa süre önce konulan lenfoma teşhisi sonrası tedavime başlandı. Bu süreci doktorlarım, ailem, dostlarım ve BKM Mutfak ekibinin ilgi ve desteğiyle hızla atlatacağıma inanıyorum. Sevgi dolu dileklerinize çok teşekkür ederim en kısa sürede yeniden sağlıkla buluşmak üzere’ düşüncelerini söyledi.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’dan da Arife destek mesajı geldi. Mesajında ‘Sevgili kardeşim bu zorlu macerada asla moralini bozma, en güzel şekilde sağlığına kavuşmanı diliyorum, inanarak mücadeleni vereceğini biliyorum şimdiden geçmiş olsun diyorum’ sözlerini kullandı.

Arif Güloğlu Kişisel Bilgiler

Rol Aldığı Yapımlar

  • Çok Güzel Hareketler Bunlar 2

Benzer Biyografi Yazıları

Metin Pıhlıs
Oyuncu
Yeşim Dursun
Oyuncu
Arif Güloğlu
Oyuncu
Ayşegül Yılmaz
Oyuncu
Evliya Aykan Hakkında Detaylar
Evliya Aykan
Oyuncu
Engin Demircioğlu
Oyuncu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir