İlgini çekebilir

Mehmet Topuz kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 28.11.2017 15:09
Anıl Tetik Kimdir?

Anıl Tetik Kimdir ?

Anıl Tetik Biyografisi

1991 İstanbul doğumlu olan Anıl Tetik aslen Kırklareli'lidir. Kadir Has Üniversitesi'nde Amerikan Dili ve Edebiyatı okumuştur.  

Motor sporlarına oldukça meraklı olan Anıl Tetik, yarışlara katılabilmek için 100 kilodan 75 kiloya inmiş ve hayalindeki sporu yapmaya başlamış. Hatta motor yarışlarında birinciliği de bulunmaktadır.

Anıl Tetik ekranlarda "Survivor" yarışması ile tanınmıştır. Bu yarışmadan sonra oyunculuk yapmaya başlamıştır. ATV ekranlarında yayınlanan "Alemin Kıralı" isimli dizi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır.

Anıl Tetik Dizileri

Anıl Tetik, katıldığı yarışma programından sonra ekranların dikkat çeken isimlerinden biri olmuş ve bu popülerliğini oyunculuk mesleğine adım atarak taçlandırmıştır.

İlk olarak Alemin Kıralı dizisinde oynayan Anıl Tetik, sonrasında ise bir gençlik dizisi olan Hayat Bazen Tatlıdır dizisi ile kamera karşısına geçmiştir.

Kızlarım İçin Dizisi Egemen Rolü

Kızlarım İçin

Yakışıklı oyuncu Anıl Tetik, Kanal D ekranında izleyicilerle buluşan "Kızlarım İçin" adlı dizide Egemen rolü ile sevenlerinin karşısına çıkmıştır. 

Anıl Tetik'in Egemen rolünü canlandırdığı bu dizide, Tuvana Türkay, Fikret Kuşkan, Elifcan Ongurlar ve Ahsen Eroğlu gibi isimler de rol almıştır.

 

Anıl Tetik Foto Galeri

Anıl Tetik Dizileri

Benzer Biyografiler

Ahsen Eroğlu Vikipedi
Ahsen Eroğlu
Oyuncu
Aslı İçözü Kimdir?
Aslı İçözü
Oyuncu
Sibel Taşçıoğlu Kimdir?
Sibel Taşçıoğlu
Oyuncu
Sevda Erginci Kimdir?
Sevda Erginci
Oyuncu
Kanbolat Görkem Arslan Kimdir?
Kanbolat Görkem Arslan
Oyuncu
Fikret Kuşkan Kimdir?
Fikret Kuşkan
Oyuncu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir