İlgini çekebilir

Renan Bilek kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 26.06.2018 18:44
Alp Navruz

Alp Navruz Kimdir ?

Alp Navruz Biyografisi

Alp Navruz 1992 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Oyunculuk eğitimi bulunan Alp Navruz, hem modellik hem de oyunculuk yapmaktadır. 

İlk oyunculuk deneyimini Ceberrut adlı sinema filmi ile gerçekleştiren Alp Navruz sonrasında dizilerde rol almaya başlamıştır.

Arkadaşlar İyidir Dizisinde Rol Aldı

Alp Navruz ilk dizi oyunculuğu deneyimini Show TV ekranlarında yayınlanmış olan Arkadaşlar İyidir adlı dizi ile gerçekleştirmiştir. 

Emre Karayel, İdris Nebi Taşkan, Su Kutlu ve Akın Akınözü gibi isimlerle birlikte Arkadaşlar İyidir dizisinde rol alan Alp Navruz, dizinin beklenenden erken final yapmasının ardından bir süre ekranlardan uzak kalsa da yeni bir proje ile tekrar izleyici ile buluşmuştur.

Fazilet Hanım ve Kızları Dizisi Sinan Rolü

Star TV ekranlarında yayınlanan Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin kadrosuna dahil olan Alp Navruz, bu dizide Sinan rolü ile izleyici karşısına çıkmıştır.

Baş rollerde Nazan Kesal, Deniz Baysal, Afra Saraçoğlu gibi isimlerin yer aldığı Fazilet Hanım ve Kızları dizisi Alp Navruz'un ikinci dizi projesi olmuştur.

Yakışıklı oyuncu TRT 1 ekranlarında olacak

Yakında TRT 1 kanalında yayınlanacak olan ''Elimi Bırakma'' adlı dizide Cenk karakteri ile başrol oyuncusu olacak olan Alp Navruz, hayranlarını yeniden mutlu edecek gibi görünüyor.

Alp Navruz Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Devrim Özder Akın Kimdir?
Devrim Özder Akın
Oyuncu
Aslı Melisa Uzun Arkadaşlar İyidir
Aslı Melisa Uzun
Oyuncu
Ali Rıza Kubilay Biyografi
Ali Rıza Kubilay
Oyuncu
Emre Karayel Vikipedi
Emre Karayel
Oyuncu
Ülkü Hilal Çiftçi Kimdir?
Ülkü Hilal Çiftçi
Oyuncu
Numan Çakır Kaç Yaşında?
Numan Çakır
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.