Akın Kırıkkayaoğlu

Biyografi Güncellenme Tarihi: 02.01.2017 21:38

Akın Kırıkkayaoğlu Kimdir?

Adı Soyadı
:
Akın Kırıkkayaoğlu
Yaşı
:
26 ( 1991 doğumlu )
Meslek
:
Aşçı
Memleket
:
Ankara
Boyu
:
1.90 cm
Saç Rengi
:
Kahverengi
Göz Rengi
:
Kahverengi

Yer Aldığı Projeler

  • Kısmetse Olur

Akın Kırıkkayaoğlu Biyografi

Kanal D ekranlarında yayınlanan evlilik programı Kısmetse Olur'un yeni damat adaylarından biri olan Akın Kırıkkayaoğlu, 26 yaşındadır ve Ankara'lıdır. Aşçılık yapan Akın Kırıkkayaoğlu, sosyal medya hesabından da sık sık yemek fotoğrafları paylaşıyor.

Efendi Kişiliği ve Yakışıklılığı ile Dikkat Çekti

Akın Kırıkkayaoğlu Kısmetse Olur evine girdiği an gelin adaylarının dikkatini çekmeyi başardı. Özellikle konuşmaları, efendi tavrı ve fiziksel görüntüsü ile kısmetse olur evindeki gelin adayları tarafından takdir kazanan Akın Kırıkkayaoğlu, hangi gelin adayına geldiğini ise henüz açıklamadı. 

Kısmetse Olur yarışmasının yeni damat adayı olan Akın Kırıkkayaoğlu, damat adaylarından en çok Adnan Kızıltaş 'ı kendine yakın hissettiğini açıklamıştır. Ayrıca Adnan'ın Didem Delen ile yaşadığı ilişkiyi de desteklediğini belirtmiştir. 

Kısmetse Olur Akın Eve Rabia İçin Geldi

Akın Kırıkkayaoğlu kısmetse olur evine girdiğinde henüz hangi gelin adayı için eve girdiğini söylememişti. Ancak internet ortamında dolaşan bilgilere göre Akın Kırıkkayaoğlu'nun eve daha önce Gökhan Sara ile birliktelik yaşayan fakat sonrasında Gökhan'dan ayrılan Rabia Karaca için geldiği konuşuluyor. 

Benzer Biyografi Yazıları
Akın Kırıkkayaoğlu yer aldığı ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)