İlgini çekebilir

Fehriye Erdal kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 02.01.2017 21:38
Akın Kırıkkayaoğlu ( Kısmetse Olur Akın )

Akın Kırıkkayaoğlu Kimdir ?

Akın Kırıkkayaoğlu Biyografisi

Kanal D ekranlarında yayınlanan evlilik programı Kısmetse Olur'un yeni damat adaylarından biri olan Akın Kırıkkayaoğlu, 26 yaşındadır ve Ankara'lıdır. Aşçılık yapan Akın Kırıkkayaoğlu, sosyal medya hesabından da sık sık yemek fotoğrafları paylaşıyor.

Efendi Kişiliği ve Yakışıklılığı ile Dikkat Çekti

Akın Kırıkkayaoğlu Kısmetse Olur evine girdiği an gelin adaylarının dikkatini çekmeyi başardı. Özellikle konuşmaları, efendi tavrı ve fiziksel görüntüsü ile kısmetse olur evindeki gelin adayları tarafından takdir kazanan Akın Kırıkkayaoğlu, hangi gelin adayına geldiğini ise henüz açıklamadı. 

Kısmetse Olur yarışmasının yeni damat adayı olan Akın Kırıkkayaoğlu, damat adaylarından en çok Adnan Kızıltaş 'ı kendine yakın hissettiğini açıklamıştır. Ayrıca Adnan'ın Didem Delen ile yaşadığı ilişkiyi de desteklediğini belirtmiştir. 

Kısmetse Olur Akın Eve Rabia İçin Geldi

Akın Kırıkkayaoğlu kısmetse olur evine girdiğinde henüz hangi gelin adayı için eve girdiğini söylememişti. Ancak internet ortamında dolaşan bilgilere göre Akın Kırıkkayaoğlu'nun eve daha önce Gökhan Sara ile birliktelik yaşayan fakat sonrasında Gökhan'dan ayrılan Rabia Karaca için geldiği konuşuluyor. 

Akın Kırıkkayaoğlu Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Hazal Atabek Kimdir?
Hazal Atabek
Genel
Altuğ Seçkiner
Altuğ Seçkiner
Oyuncu
Cansel Çördük Kimdir?
Cansel Çördük
Oyuncu
Ünal Taylı
Ünal Taylı
Yarışmacı
Merve Yurdakul (Kısmetse Olur Merve) Biyografi
Merve Yurdakul
Yarışmacı
Gökhan Sara ( Kısmetse Olur Gökhan )
Gökhan Sara
Yarışmacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.