Afra Saraçoğlu Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 15.02.2019 01:50

Afra Saraçoğlu Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Afra Saraçoğlu
Yaşı
:
20 (2 Aralık 1997)
Meslek
:
Oyuncu
Göz Rengi
:
Mavi
Saç Rengi
:
Koyu Kumral
Kilo
:
48 kg
Boyu
:
1.68 cm
Eğitim
:
Eskişehir Anadolu Üniversitesi

Afra Saraçoğlu Kimdir ?

Genç oyuncu Afra Saraçoğlu 2 Aralık 1997 tarihinde dünyaya gelmiştir. Eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi'nde tamamlayan Afra Saraçoğlu oyunculuğun yanı sıra modellik de yapmakta ve birçok defilede boy göstermektedir.

İkinci Şans Filmi ile Dikkat Çekti

Ekranlarda henüz dizi projelerinde yer almayan Afra Saraçoğlu, sinemada dikkat çekmeyi başarmış ve ilk sinema filmi deneyimi olan İkinci Şans filmi ile tanınmıştır.

Özcan Deniz ile Nurgül Yeşilçay'ın baş rollerini paylaştığı İkinci Şans adlı sinema filminde rol almış olan Afra Saraçoğlu İkinci Şans filmi ile dikkat çekmiştir. 

Kötü Çocuk Filminde Oynadı

Afra Saraçoğlu 2017 yılında vizyona giren bir sinema filmi ile yeniden dikkatleri üzerine topladı. Kötü Çocuk isimli sinema filminde oyuncu Tolga Sarıtaş ile baş rolde yer alan Afra Saraçoğlu Kötü Çocuk filminde ayrıca Sarp Akkaya, Tülin Özen gibi başarılı oyuncularla da çalışma fırsatı yakalamıştır.

Fazilet Hanım Ve Kızları Dizisi Ece Rolü

Sinema filmlerinde rol aldıktan sonra yeni bir dizi projesi ile ekrana gelen Afra Saraçoğlu, Star TV'de bir dönem yayınlanmış olan Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Ece karakterini canlandırmıştır.

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Afra Saraçoğlu ile birlikte Nazan Kesal ile Deniz Baysal da baş rolde oynamıştır.

Kardeş Çocukları dizisinde ''Hayat'' karakteri

Star TV kanalında yeni başlamış olan Kardeş Çocukları dizisinde ''Hayat Çetin'' karakterini canlandıran güzel oyuncu Afra Saraçoğlu'nun dizideki partneri Furkan Andıç'tır. 

Yer Aldığı Projeler

  • Kardeş Çocukları
  • Fazilet Hanım ve Kızları
  • Kötü Çocuk
  • İkinci Şans
Benzer Biyografi Yazıları
, , ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)