İlgini çekebilir

Ömer Özgültekin kimdir?

Galeri Son Güncellenme: 20.07.2019 14:36

Adnan Serter Foto Galeri

Adnan Serter'in Eşi Kimdir? Kiminle Evlidir?

Adnan Serter’in Eşi Kimdir? Kiminle Evlidir?

Adnan Serter’in Eşi Kimdir? Kiminle Evlidir? İşte detaylar!

Adnan Serter kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Boyu, kilosu kaç? İş yeri nerede? Alığı ödüller hangileridir? Eşi kimdir? Kiminle evli? Hakkında yorumlar, biyografisi ve kısaca hayatı! Hepsi bu yazımızda sizlerle!

Adnan Serter, 1967 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. 2019 yılında Show TV kanalında yayınlanan ve sunuculuğunu Gözde Kansu'nun üstlendiği ''Kuaförüm Sensin'' adlı saç stili yarışmasında jüri üyeliği yapmaktadır. İzleyenler Adnan Serter'in kim olduğunu, yaşını, eşini ve hakkında daha bir çok şeyi merak ederek aratmakta.

Adnan Serter, babasının mesleğini devam ettirmiş ve bugünlere kadar gelmiştir. 11 yaşındayken babasının yanında çıraklık yaparak kuaförlüğü öğrenen Adnan Serter, bugün sadece bir kuaför değil, stili uzmanı, kuaför eğitmeni, stil ve renk danışmanı gibi alanlarda da hizmetini sürdürmektedir.

Eğitim hayatında Marmara Üniversitesi Elektrik Yüksek Okulu bölümünü kazanmış ancak devam ettirmeyerek eğitimini yarıda bırakmaya karar vermiştir. 1989 yılında kendisine ait olan kuaför salonunu açmaya karar vermiş ve bu mesleğini devam ettirmiştir.

Sadece kişilere değil dizi oyuncularına ve film oyuncularına da hizmet etmektedir. İstanbul Kadoköy'de bulunan Studio Kuaför kendisine aittir. 89 yılında açmış olduğu Kuaför dükkanı ile başladığı mesleğe bugün 6 farklı yerde bulunan kuaför salonuyla hizmetine devam etmektedir.

Kariyeri boyunca bir çok saç stili yarışmasına, Avrupa ve Asya'da düzenlenen bir çok kuaför eğitim seminerlerine ve kurslarına katılarak kendisini alanında geliştirmiştir. Sakin, neşeli ve ilgili kimliği ile tanınmaktadır.

5 Eylül 2016 tarihinde YouTube kanalını açmıştır. 1000 kadar takipçisi bulunan kanalında yaklaşık 22 video var. Kanalında hakkında kısmına şu açıklamada bulunmuştur ''Kanalıma hoş geldiniz ! Bundan böyle 11 yaşında başladığım baba mesleğim kuaförlük ve profesyonel olarak devam ettirdiğim stil danışmalığı ile ilgili tüm bildiklerimi sizler ile Youtube'da paylaşıyor olacağım. Sizde mesleki yenilikleri öğrenmek ve saç dünyasını yakından takip etmek istiyorsanız bu kanalda buluşalım!''

Kendisini duyanlar ve görenler eşi kimdir? sorusunun merakla yanıtını aramaktadır. Sizlere eşi var mı yada evli mi değil mi gibi soruların yanıtını araştırmaya devam ediyoruz. En kısa zamanda bu bilgileri güncelleyeceğiz.

YouTube kanalı: https://www.youtube.com/channel/UCuF4IPgc8-XnRzqpO7DNxjg

İnstagram hesabı: @adnanserter

Adnan Serter Kişisel Bilgiler


ile ilgili tüm bağlantılara ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir