İlgini çekebilir

Sinem Ergin kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 06.01.2019 16:37
Adil Gevrek Kimdir?
indirim7.com

Adil Gevrek Kimdir ?

Adil Gevrek Biyografisi

Adil Gevrek, Evkur Yeni Malatyaspor Kulübü başkanıdır. Son günlerde Malatyaspor'un defans oyuncusu Sadık Çiftpınar'ın Fenerbahçe'ye transferi sonrası gündeme gelmiştir. Peki Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek kimdir? Nerelidir? Ne iş yapar? Kaç yaşında? İşte tüm detaylar..

Adil Gevrek ne iş yapıyor?

Adil Gevrek, 12 yaşındayken ailesi ile birlikte Malatya'dan İstanbul'a taşındı. 23 yaşına kadar küçük yaşlarında tekstil işi ile yakından ilgilenerek bir çok iş alanında yer aldı. 23 yaşına kadar tekstil işi ile uğraştı ve sonrasında plastik sektörü ile ilgili iş alanlarında çalışmaya başladı. Samimi olduğu bir arkadaşı ile bu işe giren Adil Gevrek, başlarda ham madde  ihtiyaçlarını aynı sektörde yer alan firmalardan karşılıyordu. Plastik işinde zamanla gelişme göstererek kendi ham madde ihtiyaçlarını kendileri üretiyordu.

Adil Gevrek'in arkadaşı ile beraber İstanbul'da bulunan İkitelli'de kurdukları Sam Plastik Sanayi ile hızla adını duyuran bir isim olmuştur. Adil Gevrek, şuan Yeni Malatyaspor Başkanı ve aynı zamanda Sam Plastik Sanayi Yönetim Kurulu başkanı olarak görev yapmaktadır. İKTİSAD ve Türkiye İşadamları ve Sanayiciler Konfederasyonu sivil toplum kolları üyesidir. İstanbul merkezli  Malatya Sivil Toplum Örgütleri Birliğinde genel başkan vekili olarak, DBMD (Dünya Basın Mensupları Derneği) proje ve arge komisyon üyesi olarak çalışmaktadır.

 

Adil Gevrek Foto Galeri

Benzer Biyografiler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir