Mehmet Emin İnci Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 12.11.2016 22:44

Mehmet Emin İnci Oynadığı Diziler

Seviyor Sevmiyor, Diriliş Ertuğrul

Mehmet Emin İnci Kaç Yaşında

1982 doğumlu, 34 yaşında

Mehmet Emin İnci Nereli

İstanbul doğumlu

Mehmet Emin İnci

Adı Soyadı
:
Mehmet Emin İnci
Yaşı
:
34 (1982 doğumlu)
Göz Rengi
:
Kahverengi
Memleket
:
İstanbul doğumlu
Meslek
:
Oyuncu
Boyu
:
1.80 cm

Biyografisi

Son dönemlerin sevilen dizi oyuncularından biri olan Mehmet Emin İnci, oyunculuğu ve enteresan karakteri ile insanların beğenisini kazanmış olan oyunculardan biri olarak dikkatleri çekiyor. Profesyonel oyunculuk eğitimi aldıktan sonra projeler için cast seçimlerine çağrılan İnci, zaman içerisinde projelerde küçük ya da büyük rollerde yer almak üzere seçildi.

Günümüzün en çok dikkat çeken projelerinden olan Diriliş Ertuğrul dizisi kadrosunda yer alan ve oyunculuğu ile ciddi anlamda beğeni toplayan İnci, bu dizide Halep Emiri Melik El Aziz karakterine hayat vermektedir. Dizide aynı zamanda Engin Altan Düzyatan, Cengiz Coşkun, Hülya Darcan, Cavit Sönmez, Kaan Taşaner, Hande Subaşı ve Barış Bağcı gibi isimler de yer almaktadır.

Türkiye’nin kısa zaman içerisinde en çok izlenen dizilerinden biri haline gelen bu proje ile birlikte aynı zamanda Mehmet Emin İnci’nin mükemmel oyunculuğu da kendini ortaya çıkardı. Şimdilerde ise ATV ekranlarında yayınlanan ve Zeynep Çamcı'nın baş rolünde olduğu Seviyor Sevmiyor dizisinde Gazi karakterini canlandırmaktadır. 

Yer Aldığı Projeler

  • Seviyor Sevmiyor
  • Diriliş Ertuğrul
, ile ilgili tüm kişilere ulaşın.

Nasıl Bilirsiniz?

(Sitemizi birçok ünlü takip etmekte olup yorumlarınıza cevap yazmaktadırlar.)