Doğa Zeynep Doğuşlu Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 29.11.2016 14:37

Doğa Zeynep Doğuşlu Kaç Yaşında?

2000 doğumlu, 16 yaşındadır.

Doğa Zeynep Doğuşlu Kaç Kilo?

60 kg

Doğa Zeynep Doğuşlu

Adı Soyadı
:
Doğa Zeynep Doğuşlu
Yaşı
:
16 (2000 doğumlu)
Eğitim
:
Lise Öğrencisi
Meslek
:
Oyuncu
Boy
:
1.65 cm
Kilo
:
60 kg
Saç Rengi
:
Koyu Kumral
Göz Rengi
:
Yeşil

Biyografisi

Doğa Zeynep Doğuşlu, 2000 yılında İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. Yaşıtları ile kıyasladığımız zaman kısa bir zaman dilimi içerisinde her anlamda kendisini fark ettirmeyi başaran Doğuşlu, okul yıllarında tiyatro aktivitelerinde aktif bir şekilde yer almaya başlamıştır ve o zamanlardan güzelliği ile birlikte adından söz ettirmiştir.

Çok genç olmasına rağmen profesyonel anlamda da tiyatro oyunculuğu eğitimi almaya başlayan Doğuşlu, kısa bir zaman dilimi içerisinde yapımcıların da en çok üzerinde durdukları isimlerden birisi olarak dikkatleri çekmiş ve televizyon ekranlarında aktif bir şekilde yer almaya da başlamıştır. İlk projesi ise beyazperde ekranlarında olmuştur.

2015 YILINDA MUSTANG FİLMİ İLE PARLADI

Doğa Zeynep Doğuşlu, ilk profesyonel anlamdaki projesine gençlik projelerinden birisi olarak dikkatleri çeken Mustang filmi ile çıkmıştır ve adından sıklık ile söz ettirmeyi başarmıştır. Filmde kendisi ile birlikte Erol Afşin, Elit İşçan, İlayda Akdoğan gibi isimler yer almış ve beyazperde bu proje ile birlikte birçok farklı genç isim kazanmıştır.

2016 BABAM VE AİLESİ PROJESİ

2016 yılında ise gerçek anlamda yüksek izlenme rakamlarına sahip olan dizi projelerinden birisi olarak dikkat çeken Babam ve Ailesi dizisi kadrosunda kendisine yer buldu ve burada da adından söz ettiren bir performansla genç yaşında önemli bir isim haline geldi.

Dizinin usta oyuncu kadrosunda kendisi ile birlikte Bülent İnal, Ayça Bingöl, Ceyda Düvenci gibi isimler de yer almıştır. Dizi, döneminin en çok izlenen dizi projelerinden birisi olarak da dikkatleri üzerine çekmiştir.

Rol Aldığı Projeler

  • Babam ve Ailesi - Çiçek
  • Mustang - Sinema Filmi
ile ilgili tüm kişilere ulaşın.

Nasıl Bilirsiniz?

(Sitemizi birçok ünlü takip etmekte olup yorumlarınıza cevap yazmaktadırlar.)